Jump to content

Hitno, prijedlog za ovrhu od vodoopskrbe


VUČKO1234

Preporučene objave

POZDRAV,

 

danas sam preporuceno dobila PRIJEDLOG ZA OVRHU od javnog biljeznika za neplaćene račune iz 2013 godine, od 12 /2013 - 09/2013 godine. Zanima me dali mogu uloziti kakvu zalbu na ovrhu premda je zastara za vodoopsrbu i odvodnju prema holdingu 12 mjeseci i kako to ide procedura? napisali su mi da u roku 8 dana ako ne platim ce mi blokirati račun. sto mi je ciniti???

 

s time da sam u 4

mj. platila 437 kn nekakav dug... ostalo nista nisam placala kroz 2013 godinu. MOlim vas za hitnu pomoc

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hi,

Moguće je da je neki račun u zastari. Ili plaćen. Provjerite.

Zastara se računa od dana dospijeća računa do datuma na prijedlogu za ovrhu.

 

Ako se NE žalite u roku od 8 dana, kad istekne taj rok, skinut će vam s računa ili blokirati račun i sve što je navedeno u prijedlogu ćete biti dužni, kao i naknadu Fini 240kn ako nije uračunata.

 

Ako nema zastare:

- nemojte se žaliti. Platite račune, kamate i javnobilježničku naknadu. (Za ostale troškove nisam siguran.)

- ako se (bezrazložno) žalite onda ćete 10-15 minuta provesti na sudu i imati troškove: računi, kamate, javnobilježnička naknada, + prigovor 100kn, + odvjetnički troškovi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija