Jump to content

školarina


Davidson

Preporučene objave

Pozdrav, ispričavam se ukoliko na krivi način postavljam upit, no u nastavku ću objasniti detalje mog problema.

 

Našao sam se u situaciji gdje ustanova tj. fakultet gdje sam još uvijek upisan, traži potvrdu jednog dijela uplate školarine iz 2012. godine. U svakoj akademskoj godini je plaćano dvama uplatnicama u iznosu od 2750,00 kn, tj. u ukupnom iznosu od 5,500,00 kn po akademskoj godini. Problem se komplicira budući sam platio redovno prethodnu godinu 2011. te i godinu nakon, 2013. te za te akademske godine fakultet ima potvrde o uplatama.

Ono što nemaju u svom sustavu je dakle, jedna uplata iz 2012. godine za koju su me kontaktirali tek sada (3.4.2014.).

Dio uplata je plaćan internet bankarstvom, a dio uplatom na šalterima u banci.

Mene zanima, budući ne mogu pronaći nigdje fizički dokaz uplate koja nedostaje, što mogu učiniti po tom pitanju, i koje su mi opcije?

P.S. Ja sam siguran da sam redovno uplatio svaki semestar, no ne znam što mi je činiti da to dokažem.

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija