Jump to content

Prijedlog


anonimno

Preporučene objave

Čitav problem je u činjenici da je svega par ljudi voljno obaviti jednostavnu radnju zvanu "poslati mail".

Ja se trudim koliko mogu, ali uz najbolju volju jednostavno ne stignem slati skripte tolikom broju ljudi. Znam i za drugih par kolega kojima to nije problem.

Ali, čini mi se da velika većina onih kojima skripta i bude poslana kažu "ok, to je to, baš me briga za druge".

:thumbsdown:

Ljudi, dajte malo pomozite i vi kolegama. Ne može samo par ljudi mejlati skripte, dok ostali mudro šute i uče :baba:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo da skratimo svima muke, skripte cemo vam objaviti na Legalisu pod Propisi i dokumenti. Doduse njihova kvaliteta i sadrzaj ce ovisiti samo o vama pa cemo se i ograditi od njih za slucaj pogresnih podataka.

 

Jos cu objaviti posebni topic na ovu temu, no vec sada da vam dam uputu. Skripte saljite na mail legalis@legalis.hr a moderatori ce ih sukcesivno kako budu stizali objavljivati na portalu.

 

Nakon sto se stvori odredjena baza, na vama ostaje da ju korigirate te saljete nove skipte kako bi se zastarjele skidale.

 

Hvala na suradnji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svi smo bili u situaciji da tek počinjemo :-o i krećemo bez skripta, bez informacija ..koječega..

Veliki pozdrav i pohvala svim kolegama koji se i nakon položenog prav. i dalje trude objavljivati pitanja i pomagati ostalima, :-) te kolegama koji nesebično i dalje šalju skripte nakon što ih dobiju.

Posebno hvala ani (zloinaopako)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija