Jump to content

deložacija


misko100

Preporučene objave

Poštovani,imam štand na jednoj tržnici i prije nekoliko dana došli su djelatnici firme koja se brine o tržnici i nasilno su mi ušli u štand i odnijeli kompetnu konstrukciju kao i sve proizvode te čak i fiskalnu blagajnu. Na moj upit zašto i kako to mogu uraditi, samo su mi kazali da me deložiraju i da sve rade po propisu. Mene zanima da li me mogu deložirati bez rješenja i da li ja trebam prethodno dobiti rješenje i ako trebam koliko dana prije trebam dobiti to rješenje. Naime postoji dug prema njima, ali nikada nisam bio pozivan na nikakva ročišta za ovrhu ili deložaciju niti mi je itko dao bilo kakvo rješenje o deložaciji. Molim vas da ukoliko možete pomoć napišite da li sam trebao dobiti rješenje o deložaciji i da li su imali bez toga pravne osnove za deložaciju i što mi je dalje raditi. Voće i povrće mi je sada kod njih i propada, a ja nemam sada apsolutno nikakve prihode. Također napominjem da već 20 godina radim na toj tržnici.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija