Jump to content

DSI 14.3. polozen!!!!!!:))))


ferrero992

Preporučene objave

evo i mojih dojmova, ali prije svega, pozdrav grupi kojoj je tajnik bio nikola :D nadam se da cete se prepoznati!

 

Ja sam SSS.

POSEBNI DIO - imala sam 2 zadatka

1. opisati kojim se evidencijama sluzite na radnom mjestu i na koji nacin

2. prijemni stambilj

 

Na usmenom me pitala:

- Sto je urudzbeni broj i od cega se sastoji

ostalih se ne sjecam xD bilo je 4 pitanja.

 

OPCI DIO:

ZUP/ZUS i UREDSKO -

nas troje razbilo led, bila su neka pitanja na koja nisam ja racunala, nije bilo jednostavno bas. decka jednog je srusio zup/zus, i ovim putem mu zelim srecu drugi put!!!:)

 

EU -

po dvoje smo ulazili. super zena, pitala me glavne institucije, valove prosirenja, schengen i nadopunila sam decka koji je bio sa mnom u vezi sporazuma i stabilizacije (zasto je trebalo dugo da stupi na snagu).

 

USTAV/SUSTAV -

ja sam usla kao cetvrta, pozdravljam nikolinu i adelu! nadam se da ste prosle! zena je odlicna meni.

pitanja ustav: ustavni sud (suci, na koje vrijeme se biraju itd), biracko pravo i nacionalne manjine.

pitanja sustav: drugi upravni i strucni poslovi tijela drzavne uprave, tko provodi nadzor i nadleznosti ministra.

 

LOKALNA/SLUZBENICKI -

stariji covjek s brkovima :D

lokalna: vrste jedinica lokalne i podrucne samouprave, oblici neposrednog sudjelovanja gradana u odlucivanju, vrste tijela u lokalnoj i podrucnoj samoupravi i koja su to tijela u zagrebu

sluzbenicki: nacela postupanja drzavnih sluzbenika, temeljna prava i prestanak drzavne sluzbe

 

Eto, par dana prije je bio kaos i panika u glavi, uzasna trema, ali je istina sta kazu, kad se krene, nestane strah i to brzo ide.

Pozdrav mojoj grupi!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
evo i mojih dojmova, ali prije svega, pozdrav grupi kojoj je tajnik bio nikola :D nadam se da cete se prepoznati!

 

Ja sam SSS.

POSEBNI DIO - imala sam 2 zadatka

1. opisati kojim se evidencijama sluzite na radnom mjestu i na koji nacin

2. prijemni stambilj

 

Na usmenom me pitala:

- Sto je urudzbeni broj i od cega se sastoji

ostalih se ne sjecam xD bilo je 4 pitanja.

 

OPCI DIO:

ZUP/ZUS i UREDSKO -

nas troje razbilo led, bila su neka pitanja na koja nisam ja racunala, nije bilo jednostavno bas. decka jednog je srusio zup/zus, i ovim putem mu zelim srecu drugi put!!!:)

 

EU -

po dvoje smo ulazili. super zena, pitala me glavne institucije, valove prosirenja, schengen i nadopunila sam decka koji je bio sa mnom u vezi sporazuma i stabilizacije (zasto je trebalo dugo da stupi na snagu).

 

USTAV/SUSTAV -

ja sam usla kao cetvrta, pozdravljam nikolinu i adelu! nadam se da ste prosle! zena je odlicna meni.

pitanja ustav: ustavni sud (suci, na koje vrijeme se biraju itd), biracko pravo i nacionalne manjine.

pitanja sustav: drugi upravni i strucni poslovi tijela drzavne uprave, tko provodi nadzor i nadleznosti ministra.

 

LOKALNA/SLUZBENICKI -

stariji covjek s brkovima :D

lokalna: vrste jedinica lokalne i podrucne samouprave, oblici neposrednog sudjelovanja gradana u odlucivanju, vrste tijela u lokalnoj i podrucnoj samoupravi i koja su to tijela u zagrebu

sluzbenicki: nacela postupanja drzavnih sluzbenika, temeljna prava i prestanak drzavne sluzbe

 

Eto, par dana prije je bio kaos i panika u glavi, uzasna trema, ali je istina sta kazu, kad se krene, nestane strah i to brzo ide.

Pozdrav mojoj grupi!

Moze li odgovor na ovo prvo pitanje o evidencijama i jesi li ti sss građevina za legalizaciju?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija