Jump to content

Istek registracije, kad registrirati


Crna_Guja

Preporučene objave

Vidim, vodi se rasprava, a nigdje preciznog odgovora pa, hajd da pitam, možda će netko prezicno odgovoriti

 

Dakle, sljedećeg mjeseca (lipnja) datuma 06.06. mi prestaje važiti vrijednost prometne dozvole, a isto tako i osiguranja.

 

Vozilo je po mom mišljenju tehnički ispravno (to će se ionako utvrditi na tehničkom).

 

Do kojeg datuma smijem upravljati tim vozilom.

 

Da li je to do 06. lipnja ili smijem upravljati vozilom do kraja mjeseca, a da me policija ne kazni.

 

Vidim svi različito tumače.....

 

Ja sam mišljenja (kojem se manje radujem) da smijem upravljati autom do 06. lipnja, a više bi mi odgovarala opcija da je to do kraja mjeseca lipnja.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Smiješ upravljati do 6. lipnja.

Ako produžiš policu osiguranja, policija će ti vjerojatno tolerirati ako te uhvate u slijedećih nekoliko dana ('nisam stigao', posao, auto je bio kod majstora,sad se spremam otići na tehnički, blabla..) - ako si pristojan i znaš se izvući na spiku - ali to nije sto posto sigurno. Uostalom, ima tu policajaca pa neka oni kažu što bi bilo.

Auto se smatra tehnički ispravnim do kraja mjeseca, osiguranje po isteku police osigurava još mjesec dana ako naknadno produžiš policu... ali sama činjenica da ti je istekla registracija stavlja te u prekršaj pred zakonom ako te zateknu u vožnji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija