Jump to content

Osiguranje prisilnim zasnivanjme založnog prava na nakretninu


dani1

Preporučene objave

Pozdrav,

 

dobila sam poziv na pripremno ročište. Tužila me banka, ja podnijela prigovor ..svasta nesto smo se dopisivali i dobivam sada poziv....u predmetu poziva piže RADI: Osiguranje prisilnim zasnivanjem založnog prava na nakretninu...molim VAs informaciju dali to znači da banka mijenja osnovu od koje misle naplatiti dug. Stvar je u tome što nemam nikakve nekretnine u vlasništu..imam auto ali na nemu je kredit od 12 /2015.

Što mi je činiti glede toga...izvaditi u poreznoj da nemam nikakvu nekretninu i to poslati na sud ili što....

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a jel mogu nazvati na sud i pitati o čemu se radi i što trebam napraviti...

 

Problem je u tome što je ročište van mog grada..cca udaljeno 80 km i čisto sumnjam da ću moći dobiti godišnji da odem na ročište zbog projekta koji trenutno odrađujem pa sam mislila poslati pisanu obranu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mislila sam ici na gruntovnicu da mi daju potvrdu da nemam nekretnine, ali sam onda ipak odlucila da nebum trošila svoje vrijeme i novac i da cu sudu poslati dopis u kojem cu se ispricati da zbog posla ne mogu dobiti dan godišnjeg i da ne mogu pristupiti ročištu, te ću i navesti da nemam u posjedu nikakvu nekretninu, što i sam sud ili tužitelj može provjeriti u zemljišnim knjigama..molim savjet jel moze to tako

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija