Jump to content

ODO ZG


patsy

Preporučene objave

Kakva korist što ćeš znati po prilici kada će doći rješenja..

Općenito, dajte ljudi molim vas.. pa dobro gdje vama roditelji rade, jesu li oni išta u životu prošli, za vas znam da pojma nemate o ničemu ali nisam ovdje da vas učim nego bi to trebali bit vaši zakonski skrbnici.. Jel vi uopće znate gdje živite?

Pazi nju... "da mi je bar znati kolike su realne sanse..." sjaši molim te... Pa ljudi koji imaju super jake veze ne prolaze, jer je primljen neko tko je imao još jaču veze.. a ti, uopće nemaš štelu i pitaš kolike su ti šanse..? odi skoči u Savu..

ubij se, buuu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

budi strpljiv i čekaj. mislim da to traje 2,3 mjeseca najviše.

a tome ogorčenom gore - da svi misle da se poslovi dobijaju preko veze, Sava bi bila krcata.

Starci su mi penzići, i sama sam dosada već 2 posla u struci našla. Bez štela, bez ičije pomoći.

A kad ljudi ovdje postavljaju konkretna pitanja, ili im dajte konkretan odgovor ili ne pišite. mislim da nikome nije napeto čitati anonimne ogorčene poruke.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mama ti je ogorčena što ima tebe za ćeru.. U Zg. se još i može naći posao, onako.. ali nije ova država Zagreb..

A neki ne žele doći u jeb... Zagreb. Kužiš balavice jedna?? ili ti sve treba crtati.. Kada bi samo zbrojili lovu koja je iztresena za vaše tramvaje, bilo bi za plaće svih pravnika sljedećih sto godina.. S obzirom da uopće ne poznaješ situaciju, političku, ekonomsku i inu, prestani mene nazivati ogorčenim, dječice fina...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sine, moj... Ja volim kad je netko tako hrabar na riječima i da je hrabar pa da stoji iza svojih riječi....

Ali to nije bitno, bitno je da si ti sretan sam sa sobom. A ja sine moj, nisam iz Zagreba. Iz Dalmacije sam.

I znaš... Zagrepčani sami plaćaju svoje tramvaje - zato i imaju najveće prireze u državi. I sami su izfinancirali nove niskopodne tramvaje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

navodno su nekakvi pozivi iyli ovaj tjedan, ja još nisam nista dobila

 

u meduvreneu radim ko crnac i nemam nikakvog zivota.... :-?:-?

tako sam umorna, ubijes se od tog studija,a za nista...

 

na sudu me nisu htjeli jer su uzeli nekakvog toboznjeg bbranitelja, a mogu si misliti kak je bio branitelj. Studirao 12 godina i prosjek ocjena 2, nesto, a aj anek se je...

 

Kad se sjetim da je sutraponedjeljak i da se moram vratiti u onaj ####ni rudnik od ureda u kojem me sam iskoristavaju a apsolutno nicem me ne uce, jednostavno mi dode da legnem na pod i umrem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

poziv je pismeni bio...

studirala sam 5 god. i 8 mj, prosjek 3,8..

vjerujem da ćeš dobiti poziv Pikulica, sjećam se da su na prošlogodišnjem natječaju za odo, građansko upravni odjel, zvali apsolutno sve koji su poslali potupunu dokumentaciju.

jedini je problem što sva ta razgovorancija nema nikakvog smisla jer konačnu odluku tak i tak donosi neka komislija ministarstva pravosuđa koja te nikad nije ni vidjela ni čula :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da, prijavilo se 72

 

e, ako netko nije dobio poziv, nek nazove 6114 222, to je br. Općinskog suds Zg pa trazi da te spoje u sobu 744 na sedmom katu (tamo su razgovori) pa te onda prespajaju i pitaj tamo za kada si bio pozvan, pa ce ti reci.

 

Pozivi idu preporučeno, tak ako se od nekoga ne vrati povratnica da mu je uručeno na vrijeme, pozivaju ga opet.

 

meni su frendice rekle da su njima dosli pozivi, a meni još nije bilo stiglo, pa sam zvala da provjerim. Ali doslo je i pisamce u meduvremenu.

 

Razgovor inače traje oko 3 min, samo da se pojavis, jer ako si uredno pozvan, a ne dodes, otpadaš

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

daklem, došla mi je odjebnica

a znam da ove cure koje sud dobile imaju dulji rok studiranja i manje ocjene od mene

pise da su jediini kriteriji hrv. državljanjstvo i neosudivanost (citaj kriterija nema)

tak da se ni nemam sto zaliti, mogu i dalje mirno stancati ovbrhu od 9-9

da sam frizerka imala bih vecu plaću, već bih imala svoj salon

necu nikad to prezaliti

 

zaliti cu se, makar znam da se mogu slikati. I na sto da se zalim kad kriterija nema??

jel postoji ikakakav pravilniko ili čisto ovak na bum?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

4 godine i 6 mjeseci s prosjekom 4.2

i nisu me primili

toliko sam očajna da se jednmostavno pitam čemu sam ja učila dane i noći , što sam ja bogu skrivila

 

nemam se sto žaliti, sve je slobodna ocjena.

 

a primili su zensku sa prosjekom 3.13 koja već radi i studirala je 6 godina

 

ne želim upirati prstom u nikoga, napisat cu žalbu, makar nemam osnova

 

jedina nada je da netko odustane pa onda možda ja uletim

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja znam za bar 5,6 cura koje imaju prosjek studiranja 4.6 do 4.9 godina i ocjene oko 3.8. Dvije su primljene (bez ikakve veze iili preporuke!!!), ostale nisu. Zašto? Ne znam... Čula sam od predsjednice jednog suda da Ministarstvo daje prednost "domaćima" što je u ovom slučaju možda bio kriterij, jer od ovih 5,6 samo te dvije imaju prebivalište u Zagrebu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kužim ja Patsy tvoje filinge bolje nego što misliš!

Jer ja sam probala i prošla ono što si i ti želiš (ODO).

Al jos nešto ti mogu reći, na ovom svijetu ima i pravde..ja sam imala sreću, bez veza i rođaka sam do sad dobila svaki posao u struci koji sam željela.

Želim i tebi tvojih 5 minuta.

:thumbs: :thumbs: :thumbs:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma kakve gluposti se ovdje pričaju...tvoj duh ili nešto slično nema nikakvog utjecaja na to hoćeš li ili nećeš dobiti posao - ako govorimo konkretno o tom natječaju. Uostalom, kako će netko iz razgovora s kandidatom koji ne traje niti pet minuta otkriti ima li on "biopotencijal" za dobrog pravnika?

Patsy, razumijem te u potpunosti. Bez veza kojih nemaš ni ti ni ja očito se nikada nećemo zaposliti u DO ili sličnoj instituciji - zato nedamo im gušta, pišem žalbu do ministrice!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kadija te tuži kadija ti sudi... a ti bi sada njemu ulagala žalbu..

I što ćeš napisati u žalbi? "ja sam bolja od ovih koje ste primili"...

 

Mene uopće ne čudi sav taj nepotizam u ovoj državi, nego se još uvijek zaprepastim i šokiram kada vidim da još ima onih koji "vjeruju".. da još uvijek ima toliko naivnih ljudi..

 

Ali sve je to narod birao... Vaše mama i tate... Ali, bit će bolje..

 

:lol: :roll: :bonk: :clap: :lol2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sad mi je već stvarno muka!

 

Ja sam jedna od primljenih. Nemam rođaka, prijatelja ni poznanika ni u DO-u, ni u ministarstvu, ni u HDZ-u, a niti nekoga tko bi svojim jakim vezama utjecao na moj izbor. A ipak sam primljena. Očito su općinski državni odvjetnik i komisija ministarstva u mom životopisu našli nešto što me razlikuje od ostalih kandidata, i zbog toga me izabrali.

 

I zato mi je dosta vaših priča o nepotizmu i vezama i preporukama i naivnosti!

Moja je savjest čista!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne treba ti biti muka, vec trebaš biti sretna.

Čestitam ti na poslu, kao što ti želim i sretan Božić i Novu godinu.

Na sreću, dogodi se i ovakvo čudo... Naravno da oni koji nisu primljeni uvijek će govoriti kako je sve preko veze, jer upravo oni nisu primljeni! Ali, svi smo mi različiti.

Ipak, u jako, jako velikom broju budu primljene osobe koje su imale "nekoga".!! I te osobe ispunjavaju sve uvjete da budu primljene, ali one imaju i tog "nekoga".. što je često presudno.

Očito si bila dobar student, imaš nešto u sebi i imaš sreće..

jer bez sreće.... :-):-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

monti je napisao:

Ne treba ti biti muka, vec trebaš biti sretna.

Čestitam ti na poslu, kao što ti želim i sretan Božić i Novu godinu.

Na sreću, dogodi se i ovakvo čudo... Naravno da oni koji nisu primljeni uvijek će govoriti kako je sve preko veze, jer upravo oni nisu primljeni! Ali, svi smo mi različiti.

Ipak, u jako, jako velikom broju budu primljene osobe koje su imale "nekoga".!! I te osobe ispunjavaju sve uvjete da budu primljene, ali one imaju i tog "nekoga".. što je često presudno.

Očito si bila dobar student, imaš nešto u sebi i imaš sreće..

jer bez sreće.... :-):-)

 

pridruzujem se tome...SRETAN BOZIC SVIMA I PUUUUNO SRECE!!!!! KISS

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija