Jump to content

pomozite mi da se što prije razvedem


leonardo

Preporučene objave

Halo društvo,

 

evo nedavno sam nabasao na ovaj forum, naime razvodim se od supruge, već 2 godine ne živimo zajedno, kćerka je s njom (7 god) od tada , malu vidjam svaki dan ili bar svaki drugi dan i svaki drugi vikend , sve funkcionira savršeno, sad se pitate pa zašto se razvodite, prevario sam je, bilo je tada gadno ali situacija se smirila , trava je narasla i oboje ćemo krenuti u nove početke iako će ostati mrlja na meni i na mojoj savjesti, no ja već dosta produžio... Ako mi netko može reći što sve treba staviti na prijedlog sporazumnog zahtjeva za razvod braka, koje obrasce priložiti, koliko obrasci mogu biti stari najviše , koliko love treba platiti i gdje uzeti uplatnicu, da li osobno odnijeti sve na protokol suda, da li poslati poštom, da li se to nosi općinskom sudu ili nekom drugom???? Nastojat ćemo sve riještiti bez dvjetnika, moja još uvijek supruga je prilično razumna osoba koja me nije zamrzila već je sve to dobro podnijela ali nije mogla ostati samnom. Od dana od kada su se odselile ja plaćam neki dogovoreni iznos , sad ne bih spominjao koliko. eto toliko od mene molim malu pomoć , hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija