Jump to content

problem oko


josobabino

Preporučene objave

Spori da je prodao drugu nekretninu (nekretninu bez ugovora) ali isto tako kaze da sam ga prevario u prodaji prve nekretnine koja je kupljena za sitne novce. Kaze da će ugovor lako pobiti na sudu jer cijena nije realna. Dali je to točno?

Novac sam mu dao na ruke imam dvije osobe koje su to vidjele ali bojim se da je to teško dokazivo jer on moze reći da mi je posudio novac ili tko zna što već, sad se svemu mogu nadati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

oprostite na ovako kasnom odgovoru, nisam imao interneta a vaši savjeti su mi više nego dobrodosli.

Osobe pred kojima sam dao novac nisu striktno bile upoznate razlog zbog kojeg dajem novac, tj. taj tren nismo to spominjali. Rekao sam im nekoliko dana kasnije kad sam napravio "feštu" da ih počastim u čast toga što sam kupio.

Mene najviše brine to što on kaže da može osporiti i taj ugovor jer činjenica jest da zemljište puno više vrijedi nego što sam ga platio. Od toga je prošlo više od 2 godine. Dali postoji neki rok za njegovu žalbu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija