Jump to content

Dal ima elemenata kaznenog djela


Monika zgb

Preporučene objave

Danas dobila dojavu da mi je susjed iz prizemlja na balkonu. Zelim navesti da stanujem na prvom katu stambene zgrade i da je doticni dosao s balkona moje susjede koji je udaljen cca 2 metra na moj i ne znam sta je na njemu radio. Iskreno ne znam sta napraviti. Opce mi nije ugodno nisam sigurna da nije zelio i uc u stan, a ja sam za to vrijeme bila na poslu. Dal je to za prijaviti na policiju i dal tu ima elemenata kaznenog djela. Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dal je to za prijaviti na policiju i dal tu ima elemenata kaznenog djela.

 

A da ipak prvo provjerite o čemu se radi?

Možda je nečija glupava šala? Da ne ispadne da uopće i nije bio na vašem balkonu?

 

Ili, možda je kakva lopta ili kakav drugi njegov predmet dospio na vaš balkon. Možda je samo bacio pogled kuda bi provukao neku antenu...

Imate puno nevjerojatno glupavih ili neprimjerenih situacija, ali ako taj susjed baš nije neki kriminalac...

Prvo porazgovarajte s njim i sa susjedom s čijeg je balkona došao...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mi ne razgovaramo vec nekih 3 godine jer je bilo problema oko ucestalog ostecivanja vozila na parkiralistu od strane djece iz zgrade, pa sam tako jednom prilikom nakon 2 godine objasnjavanja pozvala policiju nakon cega je isla tuzba za naknadu stete. Gospodja koja stanuje u stanu pored mog ga je pustila da predje sa svog balkona na moj a razmaknuti su cca 2 metra.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najgore je sta u stanu ima tehnike u vrijednost jednog dobrog auta pa me strah da nije to bila izvidnica za provalu

 

Ako stvarno mislite da bi takvo nešto bilo 'u igri', moj savjet bi bio da u tom slučaju prijavite policiji. Neka porazgovaraju sa tim susjedom (bez hitnje, kad stignu), pa će ga to obeshrabriti ako je imao takvih primisli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija