Jump to content

Skraćeni stečajni postupak


MI5

Preporučene objave

Pozdrav svima!

Partim ovaj forum duže vrijeme ali se nisam prije registrirao jer nisam imao ništa pametno za dodati :D

 

Imam par pitanja za znalce u vezi skraćenog stečajnog postupka budući da pretragom nisam pronašao potrebne informacije na tu temu.

 

Konkretno me zanima koje pravne korake bi bilo najbolje poduzeti nakon primljenog rješenja suda o provedenom skraćenom stečajnom postupku ako imam želju nastaviti poslovanje?

Zahtjev za provedbu stečajnog postupka je podnijela FINA na osnovu duga od nešto malo više od 2000kn sukladno izmjenama zakona iz 2015.g Tvrtka je j.d.O.o. bez zaposlenih i bez imovine sa dugotrajnim dugom iako se dug djelomično podmirivao sa primljenim sredstvima budući da je račun bio pod ovrhom.

Koje su posljedice ovog postupka na mene kao jedinog vlasnika? Troškovi postupka i sl.? Imam li kakvih osnova za žalbu i obustavu postupka jer sam tek od nedavno ponovno nastavio raditi i imam odrađenih poslova koje bih mogao naplatiti?

 

Unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija