Jump to content

drugi put s jointom


anonimno

Preporučene objave

prvi put sam pao sa 2g trave prije dvije godine.

dobio sam uvjetnu kaznu od 1 godine.

tih godinu dana je prošlo.

sad sam pao sa opuškom jointa.

xxxxxx su izvagale 0,4g,i ponovo kaznena prijava(samo kod nas to ima samo kod nas).

koliku kaznu mogu očekivati s obzirom da je drugi put?

0,4 grama sa filterom,rizlom,duhanom i travom kolika je najmanja količina trave za koju me mogu

kazniti?

 

editirano

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije istina da ne postoji najmanja količina potrebna za kažnjavanje. Posjedovanje iznimno male količine marihuane neće se kazniti, već će se tumačiti kao beznačajno djelo i neće biti kaznenog postupka. Naši su sudovi uzimali da je to 0,02 g marihuane. Ne znam koliko u 0,4 g jointa ima netto marihuane, ali koliko znam za joint redovito ide prijava.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pošto-vani anonimni!

 

Prvo, kako to misliš "pao s đointom"?

Zar se sa njime leti? Visoko? Do diplome, suprotnog spola i novog auta?

 

Slušaj, ti si nula, moralna, etička, poslovna, emocionalna, fizička nula, ništa, z e r o! I to moraš prihvatiti za svaku iole dublju diskusiju jer nemaš mozga, a i što će ti kad je kilo mozga 2 marke kako reče držatelj pečata nekoć, da se makneš od te stvarćice, da doneseš i provedeš pravi izbor.

 

No dobro, ti si također u evidenciji, dakle imaju te za narednih 10 godina, a sada ćeš dobiti sigurno ne uvjet već novčanu kaznicu, a onda se ti majstore, navijaču, hrvatino, žali kome god hoćeš. Bit će negdje cca 1000-1500 Kn pa ti ukradi ili možda prodaj malo žiže tako da imaš to za platiti i naravno za potonuti još dublje.

 

Samo ti ####. Što god stigneš.

 

Lijepi pozdrav iz Rovinja. Jer dobar proizvod je dobar proizvod. Makoliko mi kakali o tome.

 

Kroki

 

:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čitaj cijeli post pa komentiraj!

 

procitao sam, beznacajno djelo nije odredjeno iskljucivo kolicinom vec kumulativno moraju biti ispunjeni svi zakonom definirani uvjeti sto ovdje ne moze biti slucaj buduci da je rijec o osobi osudjenoj za istovrsno djelo za koje je doduse istekao rok kusnje, ali nije i nastupila rehabilitacija.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jadni moj bijedniče,ne znam zašto si se našao vrijednim uopće bilo što komentirati,a kamoli vrijeđati nekog o kome nemaš nikakvog pojma?znaš zašto?zato što si jadno izgubljeno prištavo djetešce kojem je najbolji prijatelj ujedno i njegova djevojka Desanka Šakić.Isfrustrirani,neiživljeni mamin dečko koji se skriva iza ekrana i dijeli moralne lekcije,a da ne zna ni što je to moral.Toliko mi te je žao jer si to što jesi da mi je smiješan tvoj nastup velikog pravednika i borca za pravdu,ali znaj da pravo i pravda nisu isto i da samo zato što su tamo neki političari donijeli tamo neke zakone ne znači da su oni u pravu.Ali naravno ti si samo još jedna ovca koja pada pod utjecaj medija i slijepo vjeruje svemu što oni žele da vjeruješ.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija