Jump to content

MalaFlorami

Preporučene objave

Poštovani,

molim pomoć!

Kupila sam stan 2012. u nadi da će stan i zgrada biti završeni do kraja godine. Na žalost, zgrada još nije dovršena, pa tako nisam u mogućnosti useliti u stan. Prodavatelj stana (d.O.o.) nema pojma kada bi sve moglo biti gotovo, a ne želi ni čuti o zamjenskoj nekretnini ili povratu sredstava. Najgore od svega je da više ni ne želim taj stan, nego pare.

Što i kako dalje? :-? Imam li pravo na tužbu? Btw. u ugovoru nema roka za predaju nekretnine u posjed :(, već samo da će se predati u posjed kada bude dovršeno.

Hvala unaprijed! :hvala:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što i kako dalje? :-? Imam li pravo na tužbu? Btw. u ugovoru nema roka za predaju nekretnine u posjed :(, već samo da će se predati u posjed kada bude dovršeno.

Hvala unaprijed! :hvala:

 

to može značiti nikada(ako firma objavi bankrot).

trebala si dati kaparu a isplata ugovorene cijene kad predaju stan u posjed.

ugovor su prilagodili svojim potrebama.

pismeno (pošto i preporučeno sa povratnicom ) od prodavatellja traži da ti preda stan u roku od ? mjeseci podprijetnjom raskida ugovora. ne vjerujem da će od toga biti išta. od 2012. grade zgradu? koliko je izgrađena?

provjeri da zgrada(gradilište) nije pod hipotekom banke zbog kredita investitora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija