Jump to content

uzimanje iskaza i manipulacija policije


maurus

Preporučene objave

Dobar dan,i molim Vas za pomoc.

Naime radi se o tome da sam prije dva tjedna u vecernjim satima jednog kluba bio totalno pijan...znaci donijeli me kuci.

dali sam nekome prijetio ili ne neznam, ali sam gotovo pa siguran da sam imao razgovor sa inspektorima koji su me ispitivali nesto o sasvim trecim osobama...iskoristavali moj jedan jedini izlazak u 10god maltene da bi dosli mozda do nekakvih informacija...ja se zaista ne sjecam..jako izrezani filmovi..

Moje pitanje vama. Sto napraviti da li oni mogu te informacije koristiti protiv eventualno tih trecih osoba ili mene samoga povezivati sa nekim drugim slucajevima od prije. Pitanje pojednostavljeno mogu li me iskoristit u jako alkoholiziranom stanju i dali to sve prolazi kod DO ako dode do toga...i da ne sjecam se da sam ista i potpisivao uopce... unaprijed hvala i molim vas pomoc

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Očito se radilo o neformalnom razgovoru, za kojeg je uopće upitno i može li se percipirati kao izvid kaznenog djela (obavijesni razgovor).

 

Sve i da se radi o tome, isti nema nikakvu dokaznu snagu, već isključivo spoznajnu i u tom smislu može se eventualno iskoristiti za daljnju obradu nekog/nekih drugog/drugih predmeta u smjeru istražnog postupka. Ali dokaz svakako nije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Malo me plasi ovaj kratak-jasan odgovor...kao dokaz-ne moze, znaci ipak me sa necim moze povezat. Nastaviti istragu... sto bi znacilo ako sam nekog oklevetao, kriv sam?!

 

Može se iskoristiti kao saznanje u eventualnoj daljnjoj obradi nekog drugog predmeta, bilo protiv vas bilo koga drugog (zavisi što ste točno rekli, a to ni sami ne znate, pa ulazimo u sferu vidovnjaštva).

 

Kleveta i slične stvari teško ovdje mogu doći u obzir i s time se nema smisla zamarati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Može se iskoristiti kao saznanje u eventualnoj daljnjoj obradi nekog drugog predmeta, bilo protiv vas bilo koga drugog (zavisi što ste točno rekli, a to ni sami ne znate, pa ulazimo u sferu vidovnjaštva).

 

Kleveta i slične stvari teško ovdje mogu doći u obzir i s time se nema smisla zamarati.

 

Hvala...ne znam pa pitam

i opet pitam...u slucaju da sam policiji nesto rekao te oni pokrenuli istragu... nesto utvrdili i otkrili...u kojoj se ja poziciji nalazim. Dali je moj identitet poznat osobama nad kojima se vrsila istraga...neovisno dali su nesto utvrdili i otkrili ili nisu( zbog toga me i pati ta kleveta) i prikaz mog identiteta... hvala G-man

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Ja sam prije par godina u.policiji potpisao neki dokument nakon sta su.me zatekli.s.travom,nisam uopce citao o cem se radi,dal je moguce da su mi namjerno uvalili.da potpisem nekoga za kd,i da.taj mojim nehoticnim potpisom biva optuzen,iako sam smatrao da se radi o izjavi o mojrm uhicenju tada
Potpisao si potvrdu,uhićenje ili vaganje.
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija