Jump to content

spor oko stana


anonimno

Preporučene objave

Zivim s deckom u stanu mojih roditelja. On je vlasnik (tj stan je trenutno samo na njegovo ime) drugog stana koji je kupljen gotovinom i kreditom koji on jos uvijek otplacuje kao i otkup istog stana, prijavljen je na adresi tog svog stana. Trenutno u tom stanu boravi njegova sestra s kojom vodi sudski spor oko vlasnistva, trenutno se utvrdjuje postotak vlasnistva njegov i njen te je stavljena administrativna zabrana prodaje stana dok se spor ne zavrsi (to naravno traje i traje...). Zanima me da li ja imam pravo dolaziti sa svojim deckom u taj stan ako to nju uznemirava ili nemam? Nailme nekoliko puta smo bili tamo te je dolazila policija...prvi put je policajac rekao da on ima pravo biti u tom stanu kada hoce i skim hoce. Drugi put je drugi policajac rekao da ja moram izaci iz stana ako to nju uznemirava isto kao sto bi morala izaci neka druga osoba koju bi ona dovela u stan, a njega bi to uznemiravalo. Sto je tocno? Da li nesto mijenja na stvari ako odem s deckom da mi prijavi boraviste u tom stanu? Te da li on ima pravo tamo useliti podstanara bez njenog pristanka?

Pod koji to zakon to sve skupa spada i koliko obicno traje takva vrsta spora?

 

A.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija