Jump to content

Pohvale i sitnice


MileT

Preporučene objave

Hvala sjajnoj ekipi moderatora na održavanju ovog sjajnog foruma!

Je li namjerno postavljeno da se u sandučiću može imati samo jedna poruka?

Možda bi do desetak bilo prihvatljivije korisnicima, ali slutim da ste ograničeni serverskim prostorom.

I maločas mi se dogodilo da nehotice pošaljem nedovršenu poruku, upravo uređujem. Prošli put mi isteklo vrijeme za uređivanje. Mislio sam se javiti nekome od moderatora, ali mi se čini kako su svi zabranili slanje poruka. Kako se rješava brisanje posta?

Pozdrav svima!

uređeno: od MileT
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zahvaljujem Vam na pohvalama.

Glede poruka, pretinac nije ograničen na jednu poruku, već se popunjenost pretinca mjeri u postocima, koji vam se nalaze u gornjem desnom uglu Inboxa. Istina jeste da je kapacitet smanjen u odnosu na starog Legu, ali to je nažalost moralo biti tako. Ukoliko Vam se signalizira da ne možete poslati poruku, preporučam da ispraznite pretinac u potpunosti (i sam sam bio prisiljen to učiniti).

Glede objava, one se mogu još određeno kratko vrijeme nakon objave maknuti od strane samog korisnika, nakon toga jedino od strane moderatora ili administratora, na molbu korisnika, ali samo u slučaju postojanja opravdanog razloga. To je ujedno i jedno od pravila korištenja Foruma na Legalisu.

Lp

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , G-man je napisao:

Glede poruka, pretinac nije ograničen na jednu poruku, već se popunjenost pretinca mjeri u postocima

U pretincu trenutno imam doslovce jednu poruku od svega tri (3) znaka. Pokušam li poslati novu poruku iskoči mi "Vaš pretinac za poruke je pun. Trebate obrisati neke poruke prije no što ćete ih moći ponovo slati.". Nema znaka za postotak ispunjenosti. Za svaku novu poruku moram prazniti pretinac. Slutim kako je nešto u postavkama otišlo u krivo?

prije 14 sati , G-man je napisao:

Glede objava, one se mogu još određeno kratko vrijeme nakon objave maknuti od strane samog korisnika, nakon toga jedino od strane moderatora ili administratora, na molbu korisnika, ali samo u slučaju postojanja opravdanog razloga. To je ujedno i jedno od pravila korištenja Foruma na Legalisu.

Pokušao sam javiti nekome od moderatora kada sam shvatio da je isteklo vrijeme. Ali mi je sustav javio kako ne primaju poruke moderatori kojima sam pokušao poslati poruku. Možda je zamišljen neki drugi način za komunikaciju s moderatorima?
Inače, nije bila neka velika greška u objavi, samo je nehotice otišao nacrt poruke s više sitnih greškica koje sam pošao dorađivati, začitao se i vrijeme isteklo.

Sretno dalje!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

, MileT je napisao:

U pretincu trenutno imam doslovce jednu poruku od svega tri (3) znaka. Pokušam li poslati novu poruku iskoči mi "Vaš pretinac za poruke je pun. Trebate obrisati neke poruke prije no što ćete ih moći ponovo slati.". Nema znaka za postotak ispunjenosti. Za svaku novu poruku moram prazniti pretinac. Slutim kako je nešto u postavkama otišlo u krivo?

Ne znam što bi bilo u pitanju, pokušajte onda obrisati i tu poruku, pa vidite kako će onda biti.

, MileT je napisao:

Inače, nije bila neka velika greška u objavi, samo je nehotice otišao nacrt poruke s više sitnih greškica koje sam pošao dorađivati, začitao se i vrijeme isteklo.

Ponekad zna biti problema, ako se pristupa sa mobilnog uređaja.

, MileT je napisao:

Sretno dalje!

Hvala, također... :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
Prije 32 minuta, Zex je napisao:

Hvala vam na javljanju! Problem riješen. Poštanski sandučići su korisnicima od sad povećani na max. 4000 poruka. Vjerujem da će to svima biti više no dovoljno

napokon smo i to riješili :)

za bolji radi foruma bih predložio još jednu stvar....kad je forum nadograđen prije dosta vremana nastao je ovaj problem sa porukama (koji je sad riješen) ali i još jedna sitnica....prije je bio popis članova....možda nije loše da ga ima,kao prije što je bio....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
, Mister-X je napisao:

...prije je bio popis članova....možda nije loše da ga ima,kao prije što je bio....

Korisnike je moguće pretraživati preko tražilice (gornji desni ugao, iznad "alatne trake"), ali istina jeste da Popisa korisnika, kakav je bio u starom "formatu" trenutno nemamo.

Vidjet ćemo što se može napraviti po tom pitanju, zahvaljujem na sugestiji.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...
, Mister-X je napisao:

...prije je bio popis članova....možda nije loše da ga ima,kao prije što je bio....

Legalis trenutno broji skoro 90.000 korisnika, a njihov broj svaki dan raste. To je prevelik broj da bi imalo smisla objavljivati popis članova kakvog se vi sjećate. I dalje u administratorskom dijelu portala postoji takav popis, koji trenutno ima 3600 stranica. Vjerujte, nikakva praktična korist od njega. Ako tražite nekog korisnika, to je nemjerljivo lakše učiniti preko tražilice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija