Jump to content

Korade


p.lav

Preporučene objave

ZASTO????zasto smo oslobadjali Hrvatsku??zasto smo trebali takve ljude??zasto oni rade danas sto rade??zasto mi na ovim forumima trazimo pomoc??ljudi dragi da nije bilo takvih kao g.Korade jos bi visili u srbiji,da ne spomenem g.Gotovinu.zasto se nije pruzila medicinsko-pravna pomoc.ganjamo svoje ljude,ZASTO??nije ok ubiti.svi ubijaju,ovako ili onako.ali ne mi svoje HEROJE trebamo osudjivati,ZERP davati jer ZELIMO U EUROPU koja nas isto ne zeli drugo nego iskoristavati kao i do sada.kad je najvise nasih ljudi ginulo,di je bila ta europa??KORADE nedaj se!!ZA DOM!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

svaka ti dala rođo, mi smo narod kamikaza. Sve čemo dati za viši cilj, grizemo dok to ne postignemo i kada je sve gotovo onda zovemo u HTV nekakve manjine da pljuju po ljudima koji su toj jadnoj kukavelji omogučili lagodan život i pozdravljam g.Sačića koji je dokazao da mu jadnici nisu ni do koljena.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a koji heroji to nisu ubijali,ili ti sto smatras pod heroje??one sto stiskaju gumbove,daju naredbe...postujem sve,ALI #### NE!!mada to nema veze sa dijelima Hrvatskih vitezova,bili oni dr,mr,prof ili vozaci.General je General.sto ga Hrvatska Drzava nije kao nas ozdravila!?Nedaj se KORADE!!ZA DOM!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rođo, reci ti meni dal bi ga tako zdušno branio da je kojim slučajem to bilo tvoje dijete? ja se ispričavam, što mi ovdje raspravljamo kao da je Korade to učinio. osobno bih volio da se pokaže da on s tim nema veze, ali poznavajući njegovo poratno djelovanje, moguće. ako je netko general ili heroj, to mu ne daje pravo da provodi zakon. nažalost mi još nismo završili s ratom, kako domovinskim, tako niti sa II svj

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija