Jump to content

EOS matrix uznemiravanje


prospect

Preporučene objave

Pozdrav, nadam se da nisam fulao podforum. Naime konstantno dobivam pozive od eos matrixa za oca, majku i sestru koji ne zive samnom, ali su prijavljeni na istoj adresi. Osobno nisam nikome nista duzan, ali njih to nije briga. Vec sam ih nekoliko puta upozorio da me ne kontaktiraju jer im ja nisam nista duzan.

Zanima me, na koji nacin ih se rijesiti? Imam li ih pravo tuziti? Da sam ja duzan, nebi nista rekao, ali ovo lagano prevrsuje svaku granicu pristojnosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kad idući put nazovu, zatražiš ime i prezime operatera s kojim razgovaraš i kažeš da ćeš protiv njega osobno podnijeti prijavu za nametljivo ponašanje (pogledaj čl. 140. Kaznenog zakona), pa ako te nazovu ponovno, to i učiniš. Ako ne želi reći ime, prijavu možeš podnijeti i protiv nepoznatih počinitelja.

Ako te zovu ponovo, čim vidiš da su oni, spustiš slušalicu bez komentara.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Prije 14 minuta, drot13 je napisao:

Kad idući put nazovu, zatražiš ime i prezime operatera s kojim razgovaraš i kažeš da ćeš protiv njega osobno podnijeti prijavu za nametljivo ponašanje (pogledaj čl. 140. Kaznenog zakona), pa ako te nazovu ponovno, to i učiniš. Ako ne želi reći ime, prijavu možeš podnijeti i protiv nepoznatih počinitelja.

Ako te zovu ponovo, čim vidiš da su oni, spustiš slušalicu bez komentara.

Hvala na odgovoru, tako ću i napraviti. Tri puta sam ih zamolio da me ne zovu jer ja sa navedenim dugovima nemam nista, ali oni opet. Nazvao sam ih na broj centrale i još jednom zatražio da me više ne kontaktiraju i rekao navedeno i da si zabilježe u sutav. Sljedeći put ide prijava pa neka se nakuplja, meni nije problem potrošit 20ak minuta vremena, a oni će s vremenom odustati. A zivkanjem mene neće naplatiti svoj dug jer meni ne mogu tuđi dug naplatiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija