Jump to content
KiaraM

Amex

Preporučene objave

A i nije mi jasno žena mi je rekla da nema nikakve obročne otplate u prosincu kad sam zvala i za moj slučaj je zadužena jedna druga ženska koja mi je rekla da se po opomeni javim, a ova mi je rekla da ne zna zašto mi je rekla da se javim kad sam zvala u prosincu?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama
prije 1 sat, KiaraM je napisao:

Ali ja sam iz Varaždina.

Iz VŽ do ZG je sat vremena vožnje. Baš iz razloga

prije 1 sat, KiaraM je napisao:

za moj slučaj je zadužena jedna druga ženska koja mi je rekla da se po opomeni javim, a ova mi je rekla da ne zna zašto

bi trebali otići po njihovom pozivu i dogovoriti se.

Podijeli ovu objavu

Ok, hvala, budem ih telefonski nazvala i rekla sto sam dobila, navedeni mi je broj telefona službe naplate pa ću tada vise znati sto se da dogovoriti s njima.

Javim se!

Podijeli ovu objavu

Kontaktirala sam Amex i javila se žena koja je zadužena za moj slučaj i ja kažem, dobila sam opomenu, rekli ste da se javim, uplaćujem koliko mogu i kažem da mi je prioritet zaposliti se i raditi da mogu vise plaćati, pa onda uzeti i neki kredit i pitam u kojem je statusu moj predmet i ona kaže da sve stoji, a ja sam zamolila da li ju mogu nazvati ako bi imala neku veću uplati i da li mogu pitati i nazvati za stanje predmeta jer da mi je bitno znati sto se događa i da želim vratiti dug, bila je jako ljubazna i rekla da mogu kao i da vidi da nešto uplaćujem svaki mjesec. Eto drugo ništa nisam saznala.

Podijeli ovu objavu

Ali ta žena je zadužena za moj predmet od samog početka i puno mi je pomogla, ne vjerujem da mi ne bi rekla nešto, rekla je samo da sve stoji. I rekla bi ako treba nešto napismeno ili da dođem, rekla je već prije da je i njima u interesu da se sve riješi.

Podijeli ovu objavu

, KiaraM je napisao:

A i nije mi jasno žena mi je rekla da nema nikakve obročne otplate u prosincu kad sam zvala i za moj slučaj je zadužena jedna druga ženska koja mi je rekla da se po opomeni javim, a ova mi je rekla da ne zna zašto mi je rekla da se javim kad sam zvala u prosincu?

U ponedjeljak je bilo drugačije s pozivom da dođete u ured. Dogovore preko telefona uzimajte s rezervom, iako ako redovito uplaćujete iznos smatram da će se riješiti dug što je naravno obostrano u interesu.

Podijeli ovu objavu

Da, ali ja sam diplomirani pravnik i radila sam već u struci, ali ovrhe nikad, treba mi još 10 mjeseci da bi mogla na pravosudni, javljala sam se svugdje od prošle godine, hodala na testiranje, općine, državne službe i bila dobra, ali nažalost posao nisam dobila, probala i da se javljam za tajnicu, međutim ništa, bila sam na porodiljnom 3 godine, imam blizanke koje su prijevremeno rođene i sad hodaju u vrtić pa mogu tražiti posao. Kod odvjetnika u Vz se može samo preko veze.

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite korisnički račun na našoj stranici. Lako je!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad