Jump to content

Web stranica izrada


sale12

Preporučene objave

Poštovanje

Ukoliko znate odgovor trebam savjest.

Prije dva mjeseca zatražio sam od jedne tvrtke koja se bavi izrada web stranice.
Kako je bilo dogovoreno da izrada stranice treba 14 radni dana ili čak i mjesec dana, ali to je prošlo i više sad je već dva mjeseca a izrada je krenula  od 28.1.2020.

Kako sam ih ponovo zvao i pitao kad će biti portal oni i dalje govore da će biti i da treba vremena, a prije toga su me obavijestili da je portal gotov  ida će mi poslati da vidim, kad ono i dalje nema portala a plaćeno je te sam dobio i račun i potpis.

te tvrtke.
Pa me zanima točno koliko traje izrada web stranice i dali imam pravo tražiti povrat novca od njih ? Jel usluga nije odradite a sad će kraja mjeseca biti a od portala još  ništa.

Što poduzeti i dali mogu negdje naći o tome zakon i drugo? Može vas odgovor hvala.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ugovor koji ste sklopili jest usmeni ugovor o djelu. Vi ste naručitelj, a tvrtka je izvođač. Sve što se tiče ugovora o djelu možete pronaći u Zakonu o obveznim odnosima. 

Ne postoji zakonski propis koliko traje izrada web-stranice, pretpostavljam da to ovisi o tome koliko je izrada komplicirana. Pokušajte se sporazumjeti s tom tvrtkom, a ako ne, uvijek možete raskinuti ugovor i tražiti svoj novac natrag.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija