Jump to content

Zastara, nuzni izdaci okrivljenog


Jez1

Preporučene objave

Postovanje imam pitanje posto sam bio kazneno gonjen,i slucaj je nakon 10g otisao u zastaru ,odbijena tuzba i rijesenje za nuzni dio i nagrade odvjetnika pada na teret drzavnog proracuna!posto je odvjetnik placen ,imam pravo na troskove proracuna drzave?ali nemogu se s odvjetnikom nista dogovorit,kako mogu predat zahtjev za troskove ?i dali mogu kod drugog odvjetnika predat rjesenje?jer moj odvjetnik je htio da potpisem.praznu punomoc da se odricem sve u njegovu korist!di ne zelim potpisat sada nista !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , G-man je napisao:

Kakav ste dogovor imali sa svojim odvjetnikom - plaćali ste ga po radnji ili na kraju postupka? Jeste li mu platili njegov rad?

Ukoliko ste mu platili rad, onda ovi troškovi pripadaju vama osim jasno, ako ih prepustite odvjetniku (što nije u redu, ali se u praksi, nažalost, radi).

Placao ga po radnji!i ne zelim mu ponovno potpisat punomoc,jer me pokusao prevarit ,da sve uzme u svoju korist,

 

Prije 23 minuta, Jez1 je napisao:

Placao ga po radnji!i ne zelim mu ponovno potpisat punomoc,jer me pokusao prevarit ,da sve uzme u svoju korist,

Njegov rad ,je placen!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...
Dana 06. 04. 2021. u 18:18, G-man je napisao:

Sudu je potrebno podnijeti specificirani troškovnik svih radnji za koje tražite da vam se naknade na ime troška kaznenog postupka. O tome sud odlučuje zasebnim rješenjem.

Dobar dan! Ako državno odvjetništvo odustalo od tužbe na ročištu u općinskom sudu i sud donio rješenje da svi izdaci i troškove okrivljenika plati sa  državnog proračuna, onda komu treba zahtjev donesti? Sudu ili državnom odvjetništvu? hvala! 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija