Jump to content

Uskrata električne energije, najam


ana.bab

Preporučene objave

Poštovani,

U najmu sam stana, ugovor ovjeren kod javnog bilježnika istekao je koncem prošle godine. Potpisan je novi ugovor koji nije ovjeren, a istekao je koncem lipnja. 

Obzirom da u ova luda vremena ne mogu preko noći pronaći adekvatni novi stan za najam, a usto imam i troje mllj., najmodavac zna da smo u ovom stanu dok ne pronađem novi.

Režije su početkom najma, prije nekliko godina prebačene na moje ime i još uvijek glase na mene te ih podmirujem. 

Najmodavac je danas došao u zajednički hodnik zgrade bez najave te doslovno precvikao žice od struje u stanu.

Koja su moja prava. Je li on imao pravo uskratiti mi korištenje električne energije (pogotovo na ovaj način)? Jesam li ja u mirnom posjedu ovog stana ili kakva je moja uloga?

Kome se obratiti za zaštitu, posebice jer su prisutna i mala djeca?

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , ana.bab je napisao:

Poštovani,

U najmu sam stana, ugovor ovjeren kod javnog bilježnika istekao je koncem prošle godine. Potpisan je novi ugovor koji nije ovjeren, a istekao je koncem lipnja. 

Obzirom da u ova luda vremena ne mogu preko noći pronaći adekvatni novi stan za najam, a usto imam i troje mllj., najmodavac zna da smo u ovom stanu dok ne pronađem novi.

Režije su početkom najma, prije nekliko godina prebačene na moje ime i još uvijek glase na mene te ih podmirujem. 

Najmodavac je danas došao u zajednički hodnik zgrade bez najave te doslovno precvikao žice od struje u stanu.

Koja su moja prava. Je li on imao pravo uskratiti mi korištenje električne energije (pogotovo na ovaj način)? Jesam li ja u mirnom posjedu ovog stana ili kakva je moja uloga?

Kome se obratiti za zaštitu, posebice jer su prisutna i mala djeca?

Hvala.

Ovako,dali vi sve svoje troškove te najamninu placate na vrijeme,kako je i pisalo u ugovoru?

upravo sad, Crnimrav je napisao:

Ovako,dali vi sve svoje troškove te najamninu placate na vrijeme,kako je i pisalo u ugovoru?

Mislimo pod režije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija