Jump to content

sudac upucao psa


anonimno

Preporučene objave

Ovako...ne znam jeste li čuli za priču u kojoj je stradao 14 mjeseci stari pas! Sudac je član streljačkog kluba, ima dozvolu za nošenje oružja! Pas je ubijen bez ikakve osnove. Sudac će proći bez ikakve kazne, a vlasnik psa prijavljen jer pas nije bio na uzici! Ima jako puno ljudi koji su nezadovoljni ovakvim završetkom priče...zanima me imamo li kakvu osnovu da se žalimo! Ima lo koji članak zakona po kojem ga možemo prozvati! Nikome nije jasno kako taj čovjek može biti oslobođen svega, bez i jedne jedine prijave! Ja vas molim za bilo kakav savjet! Unaprijed zahvalna!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...

pas je zapravo štenac od 8 mj. bio je bez povodca jer je vlasnica bila od njega na 3 koraka, a najbitnije u svemu tome je da je pas bio na poligonu za pse!!!!!!!!

gdje se smiju kretati bez povodca..

gospodin sudac je izjavio da je bio u šetnji sa gospođom suprugom i djetetom...sa pištoljem!!???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bonka, nemojte čekati da netko umjesto vas podnese prijavu, kad je i vi sami možete podnijeti.

Idite direktno na državno odvjetništvo, te na zapisnik prijavite kazneno djelo oštećenja ili uništenja tuđe stvari.

Tako službeno podnesenu prijavu ne mogu ignorirati, morat će je ispitivati i vršiti izvidne radnje.

Rezultat vam ovisi o skupljenim dokazima.

Pokušajte!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija