Jump to content

Minimalna mirovina


mrak1

Preporučene objave

prije 3 sati , mrak1 je napisao:

Poštovani imam trajno 30posto hrvi maloljetni sam dragovoljac sa 25 godina staža u radnom odnosu podnio zahtjev za invalidsku mirovinu može li mi tko reći kolika bi to bila mirovina i dali ima veze što sam u radnom odnosu još imam i 50 posto civilne invalidnosti imam 48god unaprijed zahvaljujem.

Poštovani,

koliko dana borbenog sektora imate priznatih tijekom Domovinskog rata ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 17 sati , bare je napisao:

Imaš jako puna odgovora na tvoje pitanje.daj si malo vremena i pogledaj malo po forumu.mozes dobiti od 3000 do 8000 tisuća kuna.puno faktora odlucuje

Ma znam možda je neko bio u sličnoj situaciji mislim dali je bolje da nisam u radnom odnosu ili to nema veze ostalo sam upoznat omjer rat mir itd

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , mrak1 je napisao:

120 dana

Poštovani mrak,

bez Vaših osobnih podataka(nadnevak rođenja, pvb za ukupni radni staž, osobni čin i odnos rat i mir) najbolje što mogu napraviti je točan izračun potencijalnih Vaših minimalnih invalidskih mirovina:

Izracun mirovine  20 %.jpg

Izracun mirovine  30 %.jpg

mrak izračun braniteljskih mirovina.makroenabled.xlsm

uređeno: od prof
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 1 sat, prof je napisao:

Poštovani mrak,

bez Vaših osobnih podataka(nadnevak rođenja, pvb za ukupni radni staž, osobni čin i odnos rat i mir) najbolje što mogu napraviti je točan izračun potencijalnih Vaših minimalnih invalidskih mirovina:

prije 1 sat, prof je napisao:

Poštovani mrak,

bez Vaših osobnih podataka(nadnevak rođenja, pvb za ukupni radni staž, osobni čin i odnos rat i mir) najbolje što mogu napraviti je točan izračun potencijalnih Vaših minimalnih invalidskih mirovina:

Izracun mirovine  20 %.jpg

Izracun mirovine  30 %.jpg

mrak izračun braniteljskih mirovina.makroenabled.xlsm 70 kB · 3 downloads

 

prije 1 sat, prof je napisao:

Poštovani mrak,

bez Vaših osobnih podataka(nadnevak rođenja, pvb za ukupni radni staž, osobni čin i odnos rat i mir) najbolje što mogu napraviti je točan izračun potencijalnih Vaših minimalnih invalidskih mirovina:

Izracun mirovine  20 %.jpg

Izracun mirovine  30 %.jpg

mrak izračun braniteljskih mirovina.makroenabled.xlsm 70 kB · 3 downloads

 

mrak izračun braniteljskih mirovina.makroenabled.xlsm 70 kB · 3 downloads

Hvala vam na odgovoru najviše me zanimalo dali će biti problem što sam u radnom odnosu dali mi zbog toga mogu umanjiti mirovinu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Otvori bolovanje,možeš na ptsp,obavi nekoliko ambulantnim kontrola,u nalazima se mora vidjeti pogoršanje,onda dnevna bolnica.,opet par kontrola,pa liječnik opće prakse ti ispuni obrazac za vještačenje,pa onda vještačenje i mirovina.treba malo vremena i strpljenja.jednostavno u tvom slučaju.

Greška.nisi u radnom odnosu.imas dobre izglede.sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 12 sati , prof je napisao:

Radi odnos i radni staž Vam može biti samo prednost i on nikako ne umanjuje iznos mirovine.

hvala vidim neki pišu otvori bolovanje itd ja sam pitao doktoricu ona je rekla da nema potrebe mislim imam trajno hrvi to se neće promjeniti idem na kontrole redovno itd vama hvala na odgovoru još jednom.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija