Jump to content

Pijana voznja-zamjena kazne?


HannahRimsa05

Preporučene objave

Znaci ovako, imam 18 godina i maturantica sam. Uhvacena sam bila u pijanoj voznji, 0.8 promila. Stvarno mi se cinilo da sam ispod limita od 0.5... Uglavnom s obzirom da ne radim i zivim s roditeljima, a ne zelim da oni saznaju zanima me postoji li neka mogucnost da ovu kaznu ili platim na rate ili odradim rad za opce dobro? Ako bi mijenjala zatvorom koliko bi dobila? Bi li bilo manje od 5 dana? 

Svakako cu ili platiti ili zamjenit, kriva sam i ne bjezim od toga, ali bi voljela kad vec imam 18 i pravo da moji ne saznaju to i iskoristiti.

uređeno: od HannahRimsa05
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , drot13 je napisao:

Može na rate (sud to odobrava), što se tiče toga da drugi ne saznaju, nitko im neće reći, ali će te vjerojatno pitati što je to kad ti doma dođe plava koverta...

Ako ima pametnog poštara, možda će ovaj tražiti isključivo nju (trebao bi, ali naši poštari svašta rade) pa možda i ne saznaju roditelji.

Možda bi  pomoglo i ako mlada dama zna kada joj obično poštar ide pa da ga zaustavi na ulici "usput" i pita ima li kakve pošte za njezinu adresu.

 

Ne znam, je li moguće možda sa poštom dogovoriti da zadrže pošiljke adresirane na to ime pa da se ide podići, ili to u ovakvim slučajevima ipak nije moguće...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 4 sati , drot13 je napisao:

Može na rate (sud to odobrava), što se tiče toga da drugi ne saznaju, nitko im neće reći, ali će te vjerojatno pitati što je to kad ti doma dođe plava koverta...

Aha, a posto sam vozila auto od decka, hoce li on to saznati tj. hoce li mu javiti, ja sam se zaustavila na parking tako da ga nisu trebali odvlacit kod pauka.

Takodjer me zanima u slucaju da mi zapne na rate radi manjka novca (moji mi daju kad ih pitam za nesto tako da nemam puno bas svoje ustedjevine i uzak mi je prostor za platit kaznu jer vecinu potrosim na sebe), mogu li to zamjeniti radom za opce dobro, malo odgoditi ili idem u zatvor? 

uređeno: od HannahRimsa05
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija