Jump to content

Notarice


anonimno

Preporučene objave

Postovani,

zahvaljujem vam se u ime urednistva portala na lijepim rijecima, a vjerujem da ce vam se i notarica zahvaliti sama.

 

Kako je ova objava vezana uz rad i dojmove o Legalisu, preselit cu ju u Knjigu gostiju.

 

Legalis je do sada dobio vise nagrada, a nekoliko godina za redom uredno na natjecaju informatickog casopisa Vidi biva uvrsten medju 10 najboljih stranica u svojoj kategoriji u Hrvatskoj i medju 100 najboljih u Hrvatskoj bez obzira na kategorije.

 

Legalis ce, nadamo se uskoro, dozivjeti i velike promjene. Kako je rad svih onih koji uredjuju i moderiraju ovaj portal iskljucivo volonterski, a sve su nasi sadrzaji nekomercijalni i potpuno besplatni za korisnike, tako nas daljnji razvoj ovisi o dobroj volji donatora, pa se nadamo da ce ta njihova dobra volja uskoro biti velikodusno iskazana prema ovom portalu. Tada ce raznovrsnost i nivo nasih usluga biti i veci i bolji.

 

Pozivam vas da nas i dalje posjecujete.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stvarno ste me razveselili vašom objavom.

Drago mi je što ima ljudi koji uspiju prepoznati duh legalisa ( a i moj mali doprimos njemu).

Svi smo ovdje veliki entuzijasti, koji volimo pravo, pa smo spojili ugodno s korisnim.

Naravno da ponekad ne možemo znati sve odgovore, a niti vremenski stići odgovoriti na sva pitanja, ali se trudimo ljudima dati bar smjernice u rješavanju njihovih problema.

Budite i dalje s nama i uz nas!

I prenosite svoja iskustva, nek se čuje za Legalis!

(pa možda onda netko pomogne i nama) :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija