Jump to content

Postupak naknade štete


55

Preporučene objave

Molim Vas da mi netko objasni postupak naknade štete kako ide nakon što je tužba podnesena... radi se o prometnoj nezgodi u kojoj sam ja bila putnik protiv osiguravajuceg drustva.

Nikad se nisam bavila ovim pa mi molim vas pomozite na način da mi napišete kako ide procedura i što se obično događa i gdje da pazim....

Unaprijed hvala kolegama koji se bave s time....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovako otprilike...nakon danog odgovora na tužbu u kojem osiguravajuće društvo neće sporiti osnov već visinu štete ( ili će istaći prigovor podijeljene odgovornosti na Vašoj strani ) zakazuje se ročište, određuje se dokaz medicinskim vještačenjem u kojem će se vidjeti opseg narušavanja prava osobnosti koji ste pretrpjeli, ako netko ne bude zadovolljan vještačenjem tražiti će drugo, ponovljeno...kad vještačenja prođu doese se presuda, i to je to, pa ko voli izvoli se žaliti itd...

 

naravno tisuće su varijacija i mogućih drukčijih razvoja situacije, ali mislim da bi ovo bio kostur

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija