Jump to content

datum polaganja za 11 mjesec


oscar

Preporučene objave

nece poceti 5-og vec 15-0g, ali ja se toplo nadam da ce nas sve rasporediti u zeljene dane

ja sam presla sve osim ustava i ustrojstva ( a koliko cujem to je najgore ) to cu sada jos tjedan dana stisnuti a onda ponavljanje svega

pitanja sam gledala, ali nisam se ravnala po njima

mislim nasla sam na neke stvari koje su mi kao pokazale smjer, ali nista spektakularno

kako ti stojis?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam na građanskom, to sam ostavio za kraj. Učio sam prije iz Klarića ali čujem da neki ispitivači to baš i ne vole , pa sam se uhvatio zakona, ai ispada da mi zakoni bolje i leže. Rješio sam se stvarnog, mjenice i nasljednog, ostaje obvezno, i to namjeravam ovaj tjedan. Ne znam šta bi sa ugovorima, njih kao da ne treba sve učiti, ali koje, čitao sam neka pitanja i naišao na bankarski novčani polog, pa bi valjda o svakom trebalo barem po rečenicu znat, tek toliko.

Pitanja ću se uhvatit na kraju, zadnj tjedan, valjda me neće odmah na početak roka stavit, pa ću i za njih ostaviti nešto vremena,

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

eto ljudi moji, vi koji strebate i koji ste sad u stisci oko usmenog, oko komisije i svega pomalo....... anima me nesto - koliko covjek u principu da bi prosa mora nacipati, amo rec izdvojiti vremena za tih 60tak zakona? + tu i tamo proletit ce okom i koju skripticu?????????????? koliko vremena treba za spremit solidno pravosudni !? ? ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija