Jump to content

alkohol u prometu...Hitno pomoc molim!!!


sharp

Preporučene objave

Za pocetak pozdrav svima.

Dakle,ljetos sam napuhao 0.44,znaci dobio sam prekrsajni nalog di je rjeseno da sam protivno postupio odredbi cl,199.st.1. Zakona o sigurnosti prometa na cestama,kaznjivo po cl. 199.st.5. istog Zakona.to je 500 kn kazne + 200kn pausalni iznos.

molim sto hitnije primjer prigovora na takvo rjesenje.

u civilnoj vojsci sam,znaci nemam primanja pa bi se na temelju toga zalio.unaprijed zahvaljujem!

mail: mr_dizdo@yahoo.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prvo...neka dalje pit i vozit, ko ima para za pit ima i za platiti kaznu ( kako bi rekao jedan neimenovani sudac )

drugo...otići na prekršajni sud, odio za izvršenje kazni, kaznu od 500,00 kuna zamijeniti radom za opće dobro na slobodi ( koji se inaće ne odradi jer nije donesen odgovarajući pravilnik ), 200 kuna plati i to ti je to

treće...ako se žališ može ti se desiti i da platiš više...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako se na taj prekršajni nalog od ljeta nisi žalio,sada je kasno za žalbu. Možeš na temelju svoga socijalnog stanja tražiti od suda otplatu u ratama,ili tražiti da ti se kazna zamijeni za rad za opče dobro na slobodi.On ti se za sada ne provodi u praksi, ali je moguče da se u budučnosti bude provodio tako da ako ne želiš raditi pomalo skupljaj lovu pa ako će te zvati na izvršenje rada,platiš pa nemoraš odrađivat.

Pozdrav;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kazimir, ništ ja ne konstruiram, temeljem tvojih navoda postavio sam suvislo pitanje. Osobno mi je teško razumjeti da poslije Domovinskog rata netko može pod prigovorom savjesti navoditi takve da ne velim bedarije kako se ne bi osposobio za eventualnu buduću mogućnost obrane svoje zemlje.

 

Vidio sam nekoliko takvih prigovora mladih, zdravih i na sve načine sposobnih ljudi, pročitavši ih, nisam mogao shvatiti ni onog koji je tako nešto tražio, a ni onog koji je to odobrio. Al eto, nek ti bude razlog, nek ti bude savjest.

 

Ako bude trebalo, tu su pravi dečki koji će opet obraniti i Domovinu i tebe, uplašenog.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija