Jump to content

Pomoć - kazna zbog..


totius

Preporučene objave

..dakle, mimoilazeci se sa policijskim autom primjetili su da mi ne radi jedno svijetlo na automobilu, okrenuli su se odmah iza mene i upalili rotirajuće svijetlo, te me zaustavili..

 

..zanima me koja je posljedica toga što mi svjetlo nije radilo? A poslije cu vam reci što mi je policajac rekao, kako me je kaznio!

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dmati44 je napisao:

Kazna ti je 700 kn, jer ti ne radi jedno svijetlo, odnosno auto je tehnički neispravan.

Da ti nisu radila dva, da si ih zaboravio upaliti onda ti je kazna 300 kn. Dakle, kad pregori jedna žarulja, treba ugasiti svijetla jer je kazna manja.

:-D:-D:-D:-D:-D

Ovak nekaj nisam več dugo čuo:-P

A sad ozbiljno, pa ti reci koja je bila posljedica,jesu ti napisali kaznu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na kućnu adresu ce mi stici prekrsajna prijava, a kako je policajac rekao, kazna je 500 kuna!

 

Nešto sam čitao zakon, i na tu kaznu nisam nigdje naišao, koliko sam proucio prvo sam morao na licu mjesta morao otkloniti kvar, a ukoliko to nije moguće policajac me trebao isključiti iz prometa uzevši mi registarske oznake, i to je to.Mozda sam u krivu.. :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija