Jump to content

sex na radnom mjestu


anonimno

Preporučene objave

primjećujem da izmedju šefa i njegove "dobre prijateljice" se dogadja puno više od tzv. prijateljstva. Imaju svoje obitelji, no unatoč svemu oni su uvijek zajedno, dolaze prije, odlaze zajedno, ostaju poslije posla zajedno. Nalazim tragove ...

Gadi mi se pisati o tome.

Možda me to ne bi zanimalo, no ona je dobila krila i radi nam što hoće. On joj je uvijek iza ledja

Što učiniti u takvim gnjusnim situacijama? Takav odnos definitivno truje medjuljudske odnose, a i radna atmosfera je postala odvratna, trula. Gade nam se njihove laži i podvaljivanja. Zajedno kombiniraju, smišljaju podvale ' ali ako im se ispriječiš ' gotov. si :love: :rigoleto::rigoleto::rigoleto: :love: :love:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iz navedenih činjenica više je nego očito da se radi o kaznenom djelu povrede prava iz radnog odnosa - na vama se izivljavaju ljubakajuci se i surujuci po uredu! Katastrofa, stvar je i meni degutantna. Predlažem vam hitno podizanje kaznene prijave protiv šefa i "prijateljice" i to pred MUP-om i državnim odvjetništvom (za takva kaznena djela nadležno je Županijsko državno odvjetništvo s obzirom na težinu povrede). Također vam predlažem da podnesete zahtjev za plaćenim 3 mjesečnim dopustom budući je to vaše pravo zbog patnji koje prozivljavate. Ne dajte se - izdrzite!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pitala sam savjet što je činiti. Sram me je i reći o kojoj se ustanovi radi ... Nešto opasno.

A eto, netko je savjetovao da se radi o kaznenom djelu. Ja sam neuka stranka, koja to priznaje, jer nisam pravno educirana, i stoga pitam one koji znaju. Molim vas za ozbiljan odgovor. Ironično jeste, to je sigurno. Ali da ste u mojoj koži, vidjeli biste kako takva situacija može biti daleko opasnija nego vam se čini. Osobito u poslovnom dijelu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iskreno suosjećam s Vama jer znam kako je raditi u sredini u kojoj šef i njegov miljenik ili miljenica, bez obzira na vrstu odnosa, sex, ljubav ili prijateljstvo, osjećaju naklonost koju im nitko ne bi zamjerio da se ne očituje u javnom ponižavanju i zlostavljanju podređenih, šefu stvarno, a drugoj osobi posredstvom "zasluga". Međutim, od ljudskosti u tom najsurovijem obliku ne štiti zakon, već živci, ustrajno ponavljanje da će se zlo obiti u glavu onom tko ga čini i čeličenje sređenim životom van radnog vremena. Sretno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sexanje je jedno a simpatiziranje je drugo.

Kada je netko u takvoj vezi, onda iz toga proizlazi i napredovanje bez osnova, raznorazne povlastice i izludjivanje okoline.

Šef je štiti i brani i ona može sve. I kada nije u pravu ona je u pravu jer je ...

I kada posao trpi zbog toga onda stvar postaje jako ozbiljna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

...dok jednog dana ne budemo mogli čitati sjećanje zapisano u mozgu i tako poput DNK analize imati dokaz s 99,9 % vjerovatnšću moramo se baviti "civiliziranim pravom", lažovima, nakazama i insinuacijama....

..ipak poput fenotipskog dokazivanja očoinstva (još važeća metoda vještaćenja u današnjem pravu - ono oblik uške..i.t.d.) tako se i s testovima osobnosti (MMPI) - koji govore o odnosu prema sebi, prema drugima, kontroli emocija i postupcima kojima su osobe sklone može dokazati s velikom vjerovatnošću koja je osoba spremna dati p...ke za određene matrerijalne ili psihičke beneficije....

Primjerice osobe s graničnim poremečajem koje imaju izrazito lošu sliku o sebi ( 5 % žena ) su s velikom vjerovatnošću takve...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bez obzira na dosadasnju zaj... na ovu temu, vjerujem da je stvarno koma, pravno gledano neznam kak bi se toga rijesili, ali mislim da je glavno pitanje dali ste svi vi ostali slozni, jer ak samo jedan nest prigovori normalno da ce vas sasjec u korjenu. ako svi zajedno se pozalite sefu dok je ona prisutna, ne vjerujem da ce vas bas sve otpustit, (a mozda malo modificiraju ponasanje) ak oce onda ga tuzite za neopravdani otkaz. ak se radi o drzavnoj sluzbi, probajte isto, i to na pismeno, ako ne upali idite direktno na osobu iznad njega. poanta je u tome sta vjerujem da njima nije do dizanja prasine jer obadvoje imaju obitelj, pa ak se radi fakat o nekom ljubovanju sigurno oce da to ostane u tajnosti. tak da mozda upali... a zakonsi, eventualno bi se moglo ic na čl. 4 Zakona o radu, ali neznam kolko bi vam to koristilo :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kojem šefu da se žalim kada je on šef ...

Njegov šef, ima s njim dil - dogovaraju se o svemu i imaju obostranu korist ... Dakle, ne možeš tu ništa.

Drugo, u kadrovskoj križaljci, učinio je sve da nas nekoliko razmjesti u druge podslužbe, tako da smo ostale nas dvije i njih dvoje. I onda i je i jedinu mi kolegicu, odselio u susjednu službu - kao za ispomoć ... Tako sam ostala samo ja.

I sada sam bila prisiljena dati otkaz.

Eto, što je pi..a u stanju učiniti.

I sada su konačno ostali sami u svom je.....m poslu. :sex: :xwave: :xwave:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

pa šta ako se i zalomi koji moderator...

 

kakve veze ovo ima sa sexom na radnom mjestu ....i s čim ovo ima uopće veze??

 

 

Nikakave. Ni s cime.

 

Nema nista pametno ili konkretno za reci on topic pa ti ga bezveze zachatava.

 

Sad cemo ti ga maknuti, pa mozes nastaviti s onima koji imaju sto reci o temi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobro, mislim da bi sad bilo poželjno vratiti se na Vaš problem...

Ono što Vam savjetujem da podignete privatnu tužbu. Ako ništa drugo - psihičke boli itd. Znam da nismo Amerika, ali mislim da više nemate što za izgubiti. Borite se rukama i nogama. Ima pravde! Ili jednostavno pokušajte iz svoje memorije izbrisati loše uspomene na svoje zadnje radno mjesto i nastavite živjeti dalje. Jer na kraju će sve doći na svoje. I probajte gledati na ovu stvar kroz misao: SPASILA SAM SE!

Good luck! :thumbs:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala, ja sam se stvarno spasila dajući otkaz.

No, medjutim, mnogi ovo sr...e trpe, ali ne smiju zucnuti i svašta sedešava iza naizgled normalne površine u mnogim firmama ...

Mislim i dalje, iako ih neću tužiti jer imam pametnija posla, da bi ove pojave trebalo raskrinkavati i naći mehanizme da se to lako obavi i to vrlo strogo sankcionirati.

Mislim da je to rak rana u našem društvu, izmedju ostalih boleštrina.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Očito je da pišeš na taj način jer si isfrustriran, možda ti fali pa o tome sanjaš ... Žao mi je što ću te razočarati, nije taj razlog. Kada bi ti mozak bio malo napredniji od razine retardirane školjke, valjda bi shvatio. No nažalost, tu ti ne mogu pomoći ...

Ili nadji pi..u, ili potraži psihijatra.

Sretno, dečkiću.

Usput, internet ima sexy stranice, pa ih u nedostatku sexualnog života potraži i malo se sredi ... Ha. ha

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Očito je da pišeš na taj način jer si isfrustriran, možda ti fali pa o tome sanjaš ... Žao mi je što ću te razočarati, nije taj razlog. Kada bi ti mozak bio malo napredniji od razine retardirane školjke, valjda bi shvatio. No nažalost, tu ti ne mogu pomoći ...

Ili nadji pi..u, ili potraži psihijatra.

Sretno, dečkiću.

Usput, internet ima sexy stranice, pa ih u nedostatku sexualnog života potraži i malo se sredi ... Ha. ha

 

Provokacijom ce se pozabaviti webmaster, a vi cete ipak morati korigirati svoj nastup na ovom portalu. Damski je biti iznad ovakvih provokativnih komentara. I puno ucinkovitije jer inace idete na njihov nivo. Molim vas da se suzdrite od ovakvih postova. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Vrhovni sud Kalifornije se u slučaju Miller v. Department of corrections pozabavio zanimljivim pitanjem:

 

Kad poslodavac favorizira zaposlenicu s kojom ima seksualnu vezu, da li to diskriminira druge zaposlenice?

 

Po našem zakonodavstvu možda bi se dalo lakše odgovoriti na ovo pitanje no po američkom, međutim, mislim da bismo i mi s time imali problema u interpretaciji. Naime, njihovo slovo zakona kaže da diskriminaciju predstavlja samo nejednako postupanje u odnosu na spol, ali ne i favoriziranje drugih zaposlenica zbog seksualne veze s njima. No, sud je pošao s polazišta da u konkternom slučaju, s obzirom da se radi o radnom mjestu gdje pretežito rade žene, favoriziranje pojedinih zaposlenica predstavlja oblik rodno uvjetovanog nasilja.

 

Sud u Kaliforniji ravnao se vodičem izdanom od strane Equal Employment Opportunity Commission u kojem se navodi da rašireni seksualni favorizam može stvoriti neprijateljsko okruženje kako za zaposlenike tako i za zaposlenice. Međutim, isti ne prepoznaje da su izolirani slučajevi, koliko god bili neprimjereni, sačinjavaju takav oblik zlostavljanja. Mora se raditi o tendenciji poslodavca da favorizira samo one žene koje mu se sviđaju u seksualnom smislu i koje na seksualni odnos s njime pristaju.

 

Konačno, u ovom slučaju, izlazeći iz osnovnog okvira diskriminacije koja zapravo mora biti upućena ad personem, vidim da ako su zaposlenici upoznati sa ponašanjem svojeg poslodavca, ako on ima seksualne odnose s drugom zaposlenicom na radnom mjestu i da ako ih to vrijeđa, ruši njihovo dostojanstvo, postoji povreda iz čl. 3. st. 4. ZR.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

koja tu postoji zove se u narodu jednostavno ljubomora.

 

Ili drugim rijecima, sta mene briga s kim se moj sef tuca, kada se tuca, ide mu ili ne... Istina komad kojeg tuca je dobar, mogu mi samo zazubice rasti, ali da i pomislim na diskriminaciju???

 

Koji se klinac desava s ovim svijetom, zar zaista glupi Ameri i njihovi "kriteriji" oduzimaju zdrav razum svima na ovoj usranoj planeti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vi ste krivo razumjeli esenciju ovog problema.

Kakva ljubomora, i što ona ima sa tlakom šefa i njegove drage prema drugim djelatnicima-

da li možete shvatiti kakva atmosfera može vladati u tim uvjetima -

sva prava su fokusirana na nju, a sve obveze na ostatak ekipe. Da li možete razumjeti da netko može sve, a netko ništa ne smije, pa čak ni spomenuti nešto o toj situaciji ... A najgore je što oni nisu vlasnici firme, već se smatraju takvima.

Definitivno se stvara jedna vrlo loša atmosfera u kojoj je nemoguće normalno raditi. Ako trebate, a morate jer ste vezani poslovm, nešto što se nje tiče, a nje nikada nema ili odbija odraditi nešto zbog čega sve drugo mora stati, što učiniti kada ne smijete šefu ništa reći jer je štiti. A posao čeka, stoji i na kraju vas prekore da niste na vrijeme učinili što se trebalo učiniti, a ona je zaustavila postupak. Očito niste s takvom radili pa ne znate kako je. Ili, ako ste slučajno došli u neki manji sukob s njom, očekujte ispiranje mozga za svaku sitnicu koju čak ne možete ni sanjati ... Uzmu vam sa stola akt, dok ste na par minuta odsutni, onda jedan od njih dvoje dodje i traži taj isti akt i kaže kako je hitno. Ili, npr. netko vas treba na telefon, a oni kažu da vas nema i sl. Tu kraja nema pokvarenosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija