Jump to content

ovrha T-com tj. HT-a iz 2000.


trudnica

Preporučene objave

Rješenje o ovrsi datira iz 2000. godine, radi se o neplacenim tel. računima cca 2400 kn, rješenje je do mene stiglo tek 2005. godine, iako sam bila uredno prijavljena od 2001. na današnjoj adresi. Tada sam kontaktirala svoju prijateljicu odvjetnicu koja mi rece da pustim da mi ovrhovoditelj dođe u stan, pa kad vidi da nemam prihoda niti išta svojega (uzdržava me suprug), "pojeo vuk magare" i tu će biti kraj. Dakle, nisam pisala prigovor. Greška?

Ja sam uredno čekala da se taj ovrhovoditelj pojavi, ali nije, i sada mi dolazi poziv na sud da se odmah javim radi naplate duga, a da uopće ne znam koliki je danas s kamatama to iznos. Zvala T-com i rekla o čemu se radi, obećali mi se javiti sa točnim iznosom duga. Što dalje da radim? Ako je cifra ogromna, može li doći u kuću i oduzeti muževu imovinu (iako bih njega htjela nekako držati po strani jer ga u doba kad je nastao dug nisam ni poznavala)?

Da se javim na sud? Htjela bih se naprije psihički pripremiti na iznos.

Da se pokušam nagoditi plaćanjem na rate?

Koliko bi kamate mogle iznositi s obizorm na iznos glavnice i protek vremena?

 

Help!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija