Jump to content

Oslobođenje za atest auto plina


vukovar

Preporučene objave

Naravno da imas.. uz to dobijes jos dozivotno besplatno punjenje plina,usput dok tocis imas pravo na benzinskim restoranima na besplatan rucak veceru itd.Ktomu dobijes i dvije zenske da ti prave drustvo ako si usamljen.Kad se sa svim tim zadovoljis imas pravo na besplatan put oko svijeta a na havajima mozes ostat koliko zelis da nezaboravim imas pravo to jest dobijes jos i milion eura za svaki slucaj da se nadje pri ruci,

Ako ti jos nesto slicno padne na pamet da pitas tu smo biseru. :-?:palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Biser je podrignuo i nakon toga dao vrlo kvalitetan odgovor:

 

Naravno da imas.. uz to dobijes jos dozivotno besplatno punjenje plina,usput dok tocis imas pravo na benzinskim restoranima na besplatan rucak veceru itd.Ktomu dobijes i dvije zenske da ti prave drustvo ako si usamljen.Kad se sa svim tim zadovoljis imas pravo na besplatan put oko svijeta a na havajima mozes ostat koliko zelis da nezaboravim imas pravo to jest dobijes jos i milion eura za svaki slucaj da se nadje pri ruci, Ako ti jos nesto slicno padne na pamet da pitas tu smo biseru.

 

Vukovarac, malo manje arogancije .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

:-?:misli:

danas sam se prvi puta ukljućio na ovaj portal i sad baš i nisam siguran koliko je ovo ozbiljno a koliko zaj...ija... u svakom slučaju ova VLAST ili vlada kako hoćet,ne drži baš puno do građana i ekologije..puna su im usta EU i praćenja zakona itd... Neka vide što se u EU radi po pitanju ekoloških goriva i plina... A MI UDARAMO TAKSE;NAMETE I DAVANJA na to isto gorivi,pa atesi ili SUKLADNOSTI tak svejedno kad ti uzmu novac... a i o nam braniteljima bi se dalo puno pitanja postavit..baš smo povlašteni,mož mislit... ali sad je tema PLIN u automobilu !? PITANJE : DALI je bar u postupku neki prijedlog o UKIDANJU svih ovih nameta za ugradnju plina u automobile, ili se to misli ućiniti par mjeseci prije novih izbora.. VJERUJTE GOSPODO, tad sigurno moj glas nećete više nNIKAD dobiti..hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

coler je napisao:

Osobno sam atestirao automobil u VK na plin, status HRVI.

Oslobođenje je jedino u taksi 20,00 kn, potrebna kopija drugostupanjskog rješenja i iskaznica HVIDR-e.

 

sretno

 

Pa može osoba sa statusom hrvi-a biti oslobođena plaćanja državnih taksi i na osnovu kopije 2. stupanjskog rješenja o statusu hrvi, ne treba mu iskaznica HVIDR-e.

 

I što će mi upoće iskaznica HVIDR-e ? Ako imam status hrvi-a to ne znači da moram biti član HVIDR-e ?????! Samo da plaćam članarinu, a nikakve koristi od članstva. I još kada vidim ostale likove u HVIDR-i dođe mi muka. Večina ih je alkosa ( i to onih mortus od jutra do sutra i tako stalno ) , pa šta bi ja s njima radio ? Nisam generalizirao sve niti članove niti podružnice, ali tu kod mene je tako.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rodax je napisao:

:-?:misli:

danas sam se prvi puta ukljućio na ovaj portal i sad baš i nisam siguran koliko je ovo ozbiljno a koliko zaj...ija... u svakom slučaju ova VLAST ili vlada kako hoćet,ne drži baš puno do građana i ekologije..puna su im usta EU i praćenja zakona itd... Neka vide što se u EU radi po pitanju ekoloških goriva i plina... A MI UDARAMO TAKSE;NAMETE I DAVANJA na to isto gorivi,pa atesi ili SUKLADNOSTI tak svejedno kad ti uzmu novac... a i o nam braniteljima bi se dalo puno pitanja postavit..baš smo povlašteni,mož mislit... ali sad je tema PLIN u automobilu !? PITANJE : DALI je bar u postupku neki prijedlog o UKIDANJU svih ovih nameta za ugradnju plina u automobile, ili se to misli ućiniti par mjeseci prije novih izbora.. VJERUJTE GOSPODO, tad sigurno moj glas nećete više nNIKAD dobiti..hvala!

 

 

ja nisam komentirao one kiji sjede u hvidri, nego sam samo napisao svoje osobno iskustvo ; dakle da su mi tražili drugostupanjsko rješenje i iskaznicu. Tko su ljudi koji sjede u HVIDRI i kakovi su, o tome neka se oni sami zapitaju,a isto tako na temelju jednoga primjera okarakterizirati sve nije u redu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija