Jump to content

hitno!!! osiguranje


anonimac_007

Preporučene objave

pozdrav svima...

zapalio mi se stan, sve je crno i nema struje, bili su procijenitelji, i rekli su da je pozar uzrokovan neispravnim instalacijama... super jer stan je osiguran. nakon sto je dosao elektricar rekao je da su instalacije u redu i da je procijenitelj pogrijesio.

stan je renoviran, sve je sređeno, al me muci stvarni uzrok pozara.. trebam predati račune u osiguranje ali iskreno me strah ako osiuranje prizna stetu i onda se dozna da nije onako kako je procijenjeno. sta da radim i kakve mogu biti poslijedice?:-?

 

molim moderatora da premjesti temu ako joj ovdje nije mjesto.hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Najčešći uzroci su potrošači ečektrične energije (neki uređaj pa čak i najmanji poput grijača tableta protiv komaraca) i ubična šuko utičnica koja se često zapali sama od sebe i bez potrošača.

 

Sve naknadne prijave moraju biti i dokazive.

 

Osiguravajuća kuća ima pravo potraživanja povrata novca, ali ukoliko ne postoji ništa drugo osim ovoga što ste naveli u vašem postu - toga se ne trebate bojati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako je sudski vještak iskazao svoje mišljenje ,ono je mjerodavno za osiguranje a i za sud ukoliko bi do suda došli .

mišljenje jednog električara nije bitno to je samo za priču.

 

sudski vještak je barem ing.elektrotehnike a najvjerojatnije

dipl.ing.elektrotehnike a elekrtičar je kv ili možda i kursom osposobljen.

 

drugo mišljenje koje bi možda bilo uvaženo s obzirom da je stan obnovljen,može dati samo drugi sudski vještak

dakle dipl. ing.elektrotehnike

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

problemima nikad kraja...

spletom okolnosti nisam bila u mogucnosti isplatiti soboslikare jer mi osiguranje nije priznalo racun u cjelosti.. neponosim se time ali tako je ispalo...

sada mi "prijete" da ce stornirati racun i prijaviti me osiguranju,policiji .. itd... dali moze doci do kakvih problema ukoliko se to i dogodi, tipa da osiguranje trazi povrat novca ili da mi ta firma legne na racun i slicno?

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija