Jump to content

Novo izdanje Klarica


Ane

Preporučene objave

Svima koji uce ili pocinju tek spremati pravosudnit ispit...informacija u vezi knjige iz Gradjanskog prava, autora Vedrisa i Klarica.

 

Od nakladnika sam saznala da je zadnje (staro) izdanje ove knjige povuceno iz prodaje iz razloga sto je ostalo svega desetak primjeraka tog izdanja u slobodnoj prodaji, ali i iz razloga sto je doslo do bitnih promjena ZOO-a, koji je u znacajnom dijelu sadrzan u knjizi.

 

Novo izdanje, sa svim izmjenama i dopunama, odnosno s novim ZOO, je vec u pripremi i dovrsava se. Jos ne znaju tocan datum izlaska novog izdanja ali pretpostavke nakladnika su da bi se to mogo dogoditi krajem ove godine ili pak s pocetkom primjene novog ZOO, dakle pocetkom 2006. godine.

 

Ukoliko od izdavaca, Narodnih novina d.d., saznamo nesto konkretnije, vi cete biti prvi koji ce to saznati!

 

;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A šta ja znam, vi mi parite jako ažurni u to,me, pa sam mislio možda netko ima izmjenjene skripte po novim zakonima.

By the way..pročita sam na forumu da netko ima skriptu iz trgovačkog pa da li mi nju može mailati na mlovreta@net.hr i zanima me po čemu ste učili obiteljsko, upravno, radno i org.pravosuđa? Da li samo po skriptama ili i po zakonima

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 mjeseci kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...

Katy555 je napisao:

ispitivači su zadovoljni s odgovorima iz nje

 

e sad me to zbunilo...kad sam počela prčkat oko građanskog u 8 mj. još nije izašao novi Klarić pa mi nije bilo druge nego usporediti sa izmjenama ZOOa, to sve lijepo dopisati i označiti i učiti po staroj.

Bilo je i nekih sitnih izmjena ZOVa i Z. o izvlaštenju...

 

Pošto sam tamo sve to divno i krasno zašarala u raznim bojicama, označila pitanja...ma di bi sad stigla da kupujem novu knjigu, pa samo da to sve ponovo ispočetka potcrtam izgubila bih 100 g.

 

Ma što su oni to tak bitno mogli još promijenit da mi je samo znat??

Ali moram priznat, rečenica "ispitivači su zadovoljni s odgovorima iz nje" me prilično zbunila :-?

Ljudi dajte pls, recite da nije panika ???!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma ja sam totalni kontrol frik i paničarka pa se ponekad malo previše zanesem :-D

hvala ti na odgovoru, ma izluđuje me sve to, e sad da opet moram ponavljat / učit po novom klariću pa upucala bi se 2x

btw. o čem ja to uopće brinem i razbjiam glavu, kad znam da su ljudi građansko prolazili tj. polagali po j...skripti :horor:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Joj, pojma nemaš kak ovakva rečenica izmami osmijeh na lice. :-)

Ali ko za vraga, uvijek kad sam ja slušala (što je doduše bilo 2-3 puta) ti ljudi su naprosto pjevali, ok bilo je tu i tamo malog zastajkivanja, ali nisam si mogla pomoć a da se ne pitam -Ok, kak su sve to uspjeli potrpat u glavu i izrecitirat ko "Zeku i potočić"??? :-o

Doduše, ja sam se ko klinkna uvijek rastulila na tu pjesmicu, pa možda i nisam izabrala baš najprikladiniju :-D

Katy, pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija