Jump to content

Tuzba opcine


Maxic

Preporučene objave

Neznam ni sam gdje bi smjestio ovaj post u koju temu.

Opcina je usla u izgradnju kanalizaciskog sustava i mjestani su sufinancirali dio izgradnje iste,Svi su potpisali ugovor kao i ja.Pri zavrsetku obiteljske kuce dolazimo do znanja da se ne mozemo spojiti na kanalizaciju jer projekt kanalizacije nije dobro napravljen i pola ulice ima isti problem.Od toga trenutka prestajem sa placanjem sufinanciranja izgradnje ali opcina i dalje inzistira na tome i salje opomene pred tuzbu te moramo placati njihovog odvjetnika svaki puta po opomeni 350kn.Kasnije je opcina sklopila ugovor sa Drzavnim geodetskim zavodom o katastarskoj izmjeri te poslala obavijest da se ukida placanje doprinosa za kazalizaciju te ce se isti usmjeriti na sufinanciranje radova izmjere,a svi koji nisu placali doprinos za kanalizaciju bit ce u obavezi podmiriti naknadu u vrijeme prikljucivanja na kanalizacijski sustav.

Naravno danas je opet dosla opomena pred tuzbu i 350kn odvjetnik.

Nisam ni sam pametan sta napraviti.Platiti ili se tuziti...

Iskreno glupo je platiti nesto sto ne mozes koristiti. :place:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Isuse dragi kuda ide ova drzava i ljudi koji zive u njoj.

Danas odem do firme koja radi na prikljucivanju kanalizacije i zatrazim ocitovanje da se ne mogu spojiti jer projekt nije dobro napravljen.Tip me se sjeca i zove nacelnika da vidi sta sa tim ovaj mu kaze da ne izdaje nikakva ocitovanja.Da ovaj na kraju kaze da on tu nista ne moze i nikakvu potvrdu ili ocitovanje dati.Ja mu objasnim da kako cu dokazati na sudu da se ne mogu spojiti ako on to ne napise kao firma koj aizvodi te radove a on bljedo gleda u mene

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

očitovanje traži pismeno .

preporučeno i sa povratnicom.

ili da ti na kopiju zahtjeva na uruđbenom potvrde zaprimanje zahtjeva.

i sve što tražiš traži pismeno preporučeno i sa povratnicom ili ovjerom kopije zahtjeva.

 

traži priključak na kanalizaciju

pa češ vidjeti šta će ti odgovoriti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nadovezao bih se na felixx-ov post.

 

Novine jesu efikasne, no nemojte misliti da će Vam novinar to besplatno napraviti i besplatno postaviti neugodno pitanje nekom lokalnom moćniku.

 

Moja iskustva sa novinarima su malo drugačija.

 

Ne navodim nikoga na protupravno ponašanje, ali nadam se da umijete čitati između redaka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

 

Vi imate pravo podnijeti protutužbu protiv Općine koja

"nije " ispoštovala svoju ugovornu obvezu , rokove i slično .Vi imate pravo iz svih razloga tražiti raskid ugovora .

 

Bez raskida ugovora Vi ste u obvezi podmirivati u roku sve što stoji u ugovoru .

Sumnja u korupciju rješava se sa konkretnim dokazima prijavom USKOK-u ili državnom odvjetništvu , a prije svega sa dokazima trebate ići do tužilaštva , policije i sl. i porazgovarati i vidjeti da li uopće ima mjesta kaznenoj prijavi , jer lažna prijava jeste kazneno djelo

članak 302.KZ.

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija