Jump to content

brački slučaj na drugom otoku


branci

Preporučene objave

pitanje-gdje prijaviti malverzacije u gruntovnici- prodaju nekretnina koje se nisu smjele prodavati zbog zabilježbe no ipak su prodane i to je provedeno kroz zemljišne knjige.Naravno vlasnike je veni,a "skrbnik" to prodaje..čini mi se da je prije par mjeseci ministrica Šjare Ožbolt objavila neki broj..ee skleroza:))

help me please

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

Gdje prijaviti kriminalne radnje u pravosuđu?

 

Čini mi se da je tako postavljeno pitanje.

 

Pa nije lako za odgovoriti. Dolaze blagdani, što znači da na koju god adresu kakve državne službe napišete, neće biti vremena da pročitaju Vaš dopis.

 

Probajte sa novinarima. Oni uvijek imaju vremena da se pisanjem bore protiv kriminala. A i pero je u nedostatku drugačije reakcije, za to plaćenih ljudi, sredstvo borbe protiv korupcije.

 

:coffe:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Obrati se glasnogovornici ministarstva pravosudja. Ako je Skare Ozbolt nesto objavila ova ce ti to sigurbno znati. Gdja Vesna Dovranic je glasnogovornica, pa ju pitaj sto i kako uciniti ili ju pitaj za taj broj ako vec nista ne pise na www.pravosudje.hr

 

Inace USKOK ili drzavno odvjetnistvo pa vidite s njima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija