Jump to content

udario autom mačku


Justitiaest

Preporučene objave

Prilikom upravljanja vozilom, udario sam u mačku koja je pretrčavala kolnik, pri čemu mi je nastala šteta na automobilu.

Vidio sam kamo se mačka nakon tog udaljila, a vlasnica naravno negira upletenost svoje mačke u nesreću.

Policija je izašla, sačinila Zapisnik o očevidu, alkotestirala me i podnijela protiv vlasnice mačke Optužni prijedlog zbog izazivanja prom. nesreće uslijed nedržanja životinje pod nadzorom.

Kako da sada namirim nastalu štetu na mom vozilu, obzirom da vlasnica neće platiti štetu?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne razumijem se baš povijest previše, ni u zemljopis, ni u kulinarstvo.

Ma kakve veze ima što mački nije ništa?

Čovječe, novi auti su napravljeni od plastike sprijeda u potupnosti, čak je i hladnjak plastični.

Pa koliko teško je pritisnuti nečime malo jače taj prednji branik da on napukne???

A što bi bilo teško ovdje dokazati, kad je mačka pretrčavajući kolnik ravno otrčala na terasu svojoj vlasnici, koja je još i pitala da li mi je štogod na autu jer je čula udarac?

Uostalom, ostalo je mnoštvo mačjih dlaka zaglavljenih po pukotinama branika...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Justitiaest je napisao:

Čovječe, novi auti su napravljeni od plastike sprijeda u potupnosti, .

 

Pa ni " trabantu " ne bi bilo ništa od mačke.

 

To bi značilo da mački nije ništa a da je auto karambol s prijeda ( malo smiješno ). :smijeh:

 

Obratite se svojoj osiguravajučoj kući ako ste imali kasko a ako niste a znate ime i prezime vlasnika mačke i mislite da je šteta nastala stvarno od sudara s mačkom, tužite privatnom tužbom vlasnika mačeke na sudu radi nadoknade štete i ćekajte okončanje suđenja i donošenje sudske presude.

 

Ako presuda bude u vašu korist biti će vam naplaćena šteta od strane vlasnika mačke.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija