Jump to content

Izgubljeno pravo na zdravstveno osiguranje


nevidane

Preporučene objave

Molim Vas ako netko zna da mi odgovori na ovo pitanje, unaprijed zahvaljujem:

 

dakle, ja sam diplomirao i zavrsio mi je status redovitog studenta, prijavio sam se na zavod za zaposljavanje, ali se nisam prijavio u roku od 30 dana na zavod za zdravstveno osiguranje i izgubio sam pravo na isto,

sada imam ponudu za posao, dakle zaposlio bi se, ali nemam zdravstvenu knjizicu. Sto mi je ciniti??

Od isteka redovnog studiranja do danas je proslo 2 godine. U tom razdoblju nisam bio bolestan, pa nisam ni znao da nemam zdravstveno osiguranje.

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

,..,.,. molio bih nekoga tko zna da mi odgovori kako steći zdravstveno osiguranje. Nalazim se u jako teškoj situaciji. Živim kod Požege, primam socijalnu pomoć, a imam zdravstveno preko sina koji živi u Zagrebu. To mi zdravstveno uskoro ističe, a neću se moći prijaviti dalje preko njega jer sam s prebivalištem u Požegi, a on u Zagrebu. I unatoč takvom osiguranju moram plaćati dopunsko osiguranje.

Kako mogu steći svoje zdravstveno osiguranje, živimo ja i supruga od socijelne pomoći.

... hvala vam puno....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija