Jump to content

koja je korist


robi65

Preporučene objave

jel mi neko može odgovorit na pitanje,nakon kaj je objavljen registar na internetu,kakvu korist ,opipljivu bum imal u žepu,jel mi možda bude penzija porasla,il bum dobil višak nekakvih dionica,kakvu konkretno korist budem imal od toga,ak može neko pametan ,kolko vidim ima ih puno,pa da mi molim odgovori,jer kaj sam znal i prije objave,naprimjer da je Mara Marič za vreme rata radila u nekoj tam kantini u nekom HV domu i dobila status branitelja,znam to i dalje,i niš se nije promijenilo,pa ponovo zamoljavam O Š T R O U M N E,fala bogu kaj ih ima kod nas,da meni lajbeku objasne ili nacrtaju kakva korist od toga kaj je spisak na netu.Unaprijed hvala na odgovoru ili crtežu.Pozdrav borcima gdje god bili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

robi65 je napisao:

jel mi neko može odgovorit na pitanje,nakon kaj je objavljen registar na internetu,kakvu korist ,opipljivu bum imal u žepu,jel mi možda bude penzija porasla,il bum dobil višak nekakvih dionica,kakvu konkretno korist budem imal od toga,ak može neko pametan ,kolko vidim ima ih puno,pa da mi molim odgovori,jer kaj sam znal i prije objave,naprimjer da je Mara Marič za vreme rata radila u nekoj tam kantini u nekom HV domu i dobila status branitelja,znam to i dalje,i niš se nije promijenilo,pa ponovo zamoljavam O Š T R O U M N E,fala bogu kaj ih ima kod nas,da meni lajbeku objasne ili nacrtaju kakva korist od toga kaj je spisak na netu.Unaprijed hvala na odgovoru ili crtežu.Pozdrav borcima gdje god bili.

 

Nećeš, naravno, nikakvu opipljivu korist imati od obajve registra, ali nećeš imati financijske koristi niti od toga da npr. polančec završi u zatvoru, da uhvate nekakvog silovatelja isl.

Imati ćeš nekakvu moralnu satisfakciju (ako tebi to što znači, ali sumnjam) što je barem jedan (a bit će ih na desetke tisuća) lažni branitelj, a možda i invalid, maknut iz registra, jer mu tamo nije mjesto.

Ne može se, prijatelju, sve u životu gledati kroz financijsku korist, jer bi onda svi bili predsjednici udruga! :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam za objavu registra,ali mislim da je sve ovo krenulo u pogresnom smjeru.Svi smo navalili na taj objavljeni registar,a potpuno smo smetnuli s uma da treba postaviti pitanje odgovornosti ljudi u MORH-u.To je tragedija,pa tako im je netko mogao ukrasti dokumente o broju kojekakvih raketa,o broju sposobnih MIG-21 i tko zna sto jos.Tu bi trebale padati ostavke.Josipovic laprda o registru,a suti o tim problemima.Nije li on vrhovni zapovjednik oruzanih snaga,vojske koja je clanica NATO i moze li tako nesposobna drzava biti clanica NATO.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija