Jump to content

pcm uređaj - T-com


bipsi2

Preporučene objave

Dakle, još jedna priča o T-comu.Preko 2 godine pokušavamo uvesti ADSL. Nakon čekanja od nekih 8 mjeseci i zivkanja s naše strane jednom tjedno, dobili smo odgovor da ne možemo dobiti ADSL zbog PCM uređaja. Podnijeli smo zahtjev za skidanje tog uređaja, međutim, već godinu dana se po tom pitanju ništa ne događa.

Budući da meni internet treba zbog posla, morala sam uzeti Web'n'walk stick s kojim također konstantno imamo problema. Brzina je 236,5 kbs, što je katastrofalno, ne uspijevam ništa odraditi, dakle, gubim i novce zbog toga.

 

Mogu li ih tužiti i što da više radim da mi skinu taj uređaj?!

 

Zahvaljujem na svakom savjetu!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

poštovani korisniče dobar-dan,

da li bi bili ljubazni pa post-ali riješenje na ovoj temi jer moje mjesto ima identičan problem? naime, silne zahtjeve skidanja PCM uređaja T-com jednostavno ignorira kao da se nije ništa dogodilo. Zbog tog uređaja nam zna dolaziti do smetnji kod razgovora itd(pa se tu čak krše i zakoni o telekomunikacijama)... Kontaktirali smo i HAKOM, ali i to nije uspijelo riješiti stvar pa nas sad zanima kako i šta dalje... Unsprijed zahvaljujem :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...

Poštovani,

 

i ja vam se javljam sa istim problemom, pa Vas molim da me, ako je moguće, uputite na koji način mogu razriješiti tu zavrzlamu sa T.com-om i PCM uređajem. Živim u Lepoglavi i prije mjesec dana sam poslala zahtjev za uklanjanje PCM urešaja. Dobila sam odgovor da oni trenutno nemaju niti jednu slobodnu "paricu", odnosno da nemaju tehničkih mogućnosti da mi "oslobode" liniju! Bezobrazluk...a mi moramo platiti svaki njihov račun, bez obzira na nisku kvalitetu usluge koju nam pružaju...

Stoga Vas molim da me uputite na koji način i kome se dalje mogu obratiti...

 

Unaprijed zahvaljujem. Ujedno svim "legalisovcima" želim sretnu i uspješnu novu 2011. godinu.

 

Hvala, pozdrav :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
Dakle, još jedna priča o T-comu.Preko 2 godine pokušavamo uvesti ADSL. Nakon čekanja od nekih 8 mjeseci i zivkanja s naše strane jednom tjedno, dobili smo odgovor da ne možemo dobiti ADSL zbog PCM uređaja. Podnijeli smo zahtjev za skidanje tog uređaja, međutim, već godinu dana se po tom pitanju ništa ne događa.

Budući da meni internet treba zbog posla, morala sam uzeti Web'n'walk stick s kojim također konstantno imamo problema. Brzina je 236,5 kbs, što je katastrofalno, ne uspijevam ništa odraditi, dakle, gubim i novce zbog toga.

 

Mogu li ih tužiti i što da više radim da mi skinu taj uređaj?!

 

Zahvaljujem na svakom savjetu!

 

Imam identičan problem i molio bih pomoć ! Hvala :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Hvala, to bi moglo biti jedno od rješenja. Navodno bi mi to mogao Iskon napraviti jer sam u nekakvoj njihovoj "narandžastoj zoni", što god im to značilo (makar i prije su mi mnogi svašta obećavali, pa kad su stigli do uređaja rekli da ipak ne mogu). Međutim, ja bih se stvarno želio riješiti tog PCM-a, jer bih za novog operatera najradije uzeo Amis. Sa njima su ljudi nekako najzadovoljniji + što bi mi baš bio gušt da mi t-com skine PCM, a ja odem drugima. Makar to njima uopće ne bi bilo bitno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
Hvala, to bi moglo biti jedno od rješenja. Navodno bi mi to mogao Iskon napraviti jer sam u nekakvoj njihovoj "narandžastoj zoni", što god im to značilo (makar i prije su mi mnogi svašta obećavali, pa kad su stigli do uređaja rekli da ipak ne mogu). Međutim, ja bih se stvarno želio riješiti tog PCM-a, jer bih za novog operatera najradije uzeo Amis. Sa njima su ljudi nekako najzadovoljniji + što bi mi baš bio gušt da mi t-com skine PCM, a ja odem drugima. Makar to njima uopće ne bi bilo bitno.

 

 

Zanima me da li ste se riješili pcm u međuvremenu jer imam isti problem a rješenja nema na vidiku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija