Jump to content

dionice HRVI


davor3107

Preporučene objave

Molim vas da li netko zna poslao sam zahtjev za dodjelu dionica HRVI u 5.2007. godine. Zvao sam Zavod za privatizaciju i oni mi kažu da trebaju rješenje drugostupanjske komisije 20 % HRVI koje sam im poslao međutim riješenje je u međuvremenu isteklo jer je bilo privremeno do 31.05.2009. sada sam u postupku ponovnog riješenja na drugostupanjskoj prvi stupanj je potvrdio 20% do 31.08.2010. što će se dogoditi ako drugi stupanj ne potvrdi 20 % a u međuvremenu nisam ostvario pravo na dionice el gubim to pravo ili mogu dobiti dionice na temelju drugostupanjskog riješenja koje je važilo do 31.05.2009. godine. Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Zvao danas u vezi dionica HRVI -dionice- 2010, predao zahtjev 06.mjesec 2010,nakon dva tri dana zvanja (non stop zauzeto) dobijem gospođu koja radi, te mi veli da nazovem u trećem mjesecu 2011 poslije isteka 2.-stupanjske komisije do kad mi vrijedi HRVI (pitam što ne mogu dobiti s privremenim hrvi, podvrdi u istom trenutku da mogu ali sad nemaju ponuđene dionice) ????????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lijepo molim upućene za pomoc u svezi braniteljskih besplatnih dionica na temelju HRVI.

...dakle predao zahtjev u 08/2007. prije 2 tjedna sam dobio određene dionice tj rješenje da imam pravo da dionice....

 

...sad nadalje se nista ne događa ,kome se obratiti ,te na koji način da prodam iste ,ako se odlučim na prodaju?? (trebam li dobiti kakav pin ili??)

 

...unaprijed zahvalan.....-:))

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobit ćeš uskoro i dionice, (za koji tjedan) odnosno 2 dokumenta:

 

1. Obavjest o općim podacima ulagatelja i PIN-u (tu je i PIN)

2. Rješenje o ustupanju dionica bez naplate

 

Možeš otići u brokersku kuću i ostale pojedinosti sa njima dogovoriti, a pin im ne treba davati.

 

Za sve ostale informacije klikni na ovaj link i tu je sve što te zanima.

 

Pročitaj "česta pitanja" na tom linku.

 

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:17:2857271715358535::NO:::

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zkova je napisao:

Lijepo molim upućene za pomoc u svezi braniteljskih besplatnih dionica na temelju HRVI.

...dakle predao zahtjev u 08/2007. prije 2 tjedna sam dobio određene dionice tj rješenje da imam pravo da dionice....

 

...sad nadalje se nista ne događa ,kome se obratiti ,te na koji način da prodam iste ,ako se odlučim na prodaju?? (trebam li dobiti kakav pin ili??)

 

...unaprijed zahvalan.....-:))

Koje si dionice dobio,šta su djelili i koliko,normalno ako nije tajna :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sova1 je napisao:

zkova je napisao:

Lijepo molim upućene za pomoc u svezi braniteljskih besplatnih dionica na temelju HRVI.

...dakle predao zahtjev u 08/2007. prije 2 tjedna sam dobio određene dionice tj rješenje da imam pravo da dionice....

 

...sad nadalje se nista ne događa ,kome se obratiti ,te na koji način da prodam iste ,ako se odlučim na prodaju?? (trebam li dobiti kakav pin ili??)

 

...unaprijed zahvalan.....-:))

Koje si dionice dobio,šta su djelili i koliko,normalno ako nije tajna :-)

 

Dobio sam slijedeće :dobre ,srednje i loše,ovim redoslijedom:

 

 

1.Atlanska plovidba(ATPL-R-A)

2.Jadroplov(JDPL-R-A),

3.Slobodna dalmacija(SLDM-R-A)

 

Nominalna vrijednost je 18 500,ookn a tržna cca 11 800,ookn,

Ukratko ,PUŠIONA:neću prodavat,ali u tom slučaju mogao bi sve i barem dobar dio izgubit-m ti život!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

zkova je napisao:

Sova1 je napisao:

zkova je napisao:

Lijepo molim upućene za pomoc u svezi braniteljskih besplatnih dionica na temelju HRVI.

...dakle predao zahtjev u 08/2007. prije 2 tjedna sam dobio određene dionice tj rješenje da imam pravo da dionice....

 

...sad nadalje se nista ne događa ,kome se obratiti ,te na koji način da prodam iste ,ako se odlučim na prodaju?? (trebam li dobiti kakav pin ili??)

 

...unaprijed zahvalan.....-:))

Koje si dionice dobio,šta su djelili i koliko,normalno ako nije tajna :-)

 

Dobio sam slijedeće :dobre ,srednje i loše,ovim redoslijedom:

 

 

1.Atlanska plovidba(ATPL-R-A)

2.Jadroplov(JDPL-R-A),

3.Slobodna dalmacija(SLDM-R-A)

 

Nominalna vrijednost je 18 500,ookn a tržna cca 11 800,ookn,

Ukratko ,PUŠIONA:neću prodavat,ali u tom slučaju mogao bi sve i barem dobar dio izgubit-m ti život!!

 

 

 

 

....evo s 02.09.o.g.sve palo na UK=9300.00kn....ma nek ide sve u p.m. :zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uvažavam svačiji savjet,ali nekome tko posjeduje dionice nije nikako poželjno savjetovati da odmah proda dionice.U današnje vrijeme postoje tisuče načina kako se informirati i posavjetovati kako upravljati svojim dionicama.Trebamo biti dobro upućeni o kojim se dionicama upće radi da bi se netko uopče upustio u savjetovanje.Moj savjet iz prethodnog posta sigurno neće niti jedan broker osporiti.Razumijem tešku materijalnu situaciju branitelja ali sad je najnepovoljnije vrijeme za prodaju i dionica i nekretnina,nažalost po nas koji nemamo love,sad je najpovoljnije vrijeme za kupnju istih,uf..ekonomija..nebi više..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija