Jump to content

Gosp. MRLJAVAC- dionice za HRVI


Draganec

Preporučene objave

Poštovani! Moram na žalost postaviti pitanje vezano za dodjelu dionica iz portfelja HFP-e za HRVI.

Ukratko: predmet zaprimljen u 10.mj.2009.god.sa svom potrebnom dokumentacijom ( tako mi odgovorili u 4 mj.2010.,zvao br.tel.01/6346-321)mislim da se predstavila gdja.Danica Čeranić.Ista izjavila da čekam do 6 mj.2010.obavijest,ali ako ne dobijem ništa da pošaljem požurnicu.Da obrađuju 2007.god.Do sada nema obavijesti.

Trajni sam HRVI 30%.

Da li znate kako stvari stoje vezano za gore navedeno,da li ima kakovih promjena u samom fondu i koju novčanu vrijednost da očekujem.

Zahvaljujem unaprijed!

:-? Što da radim? :tuzan: :svorc:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav prijatelji!

Znam da Vas ovo neće utješit ali da kažem:Predao sam u 10.mj. 2007 i još nema ništa.Zvao sam prije tjedan dana i gđa.(malo čudno ali istinito) mi je na ljubazan način objasnila da pošaljem ovjerenu kopiju 2. st. riješenja da predmet nije na sudu i da čekam do ,otprilike 10.mj. te da bi onda trebao dobiti obavjest,a tada mi ističe i rješenje. Na upit kada mogu očekivati dionice ,odgovor je bio da nezna ni ona.Prije par mjeseci sam poslao i nadopunu za razliku invalidnosti sa 20 na 30% .Eto pa da se otprilike ravnate,nekažem da možda netko neće dobiti prije ali kod mene je situacija takova.

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možda podaci nekom pomognu.

 

Predao sam zahtjev poštom preporučeno u 5 mjesecu 2009.g. na adresu I. Lucića 6 Zagreb, Hrvatski fond za privatizaciju, sektor upravljanja, odjel za dodjelu dionica.

Dobio sam dionice u 4 mjesecu ove godine (2010).

 

Dokumenti:

- kopija riješenja o privremenoj invalidnosti (30%=

- potvrda od Upravnog suda o pravomočnosti riješenja

 

Dobio:

- 1 dinica Ledo

- 32 Zvečevo

- 52 Jadroplov

 

Odmah prodao - ukupno dobio van - 17.800 kn

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kad sve procitam i vidim oko sebe ko sve dionice dobiva kao i mirovine pa pitam sebe di sam ja to 5 godina bija i čiju vojsku služija dabogda se opet zaratilo a ko nije bolestan a ima mirovinu na račun bolest dabogda obolija jer je to tražija a meni ostaje 2 metra konapa da sve nevidim i nečujem i familiju nemučin

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nine je napisao:

kad sve procitam i vidim oko sebe ko sve dionice dobiva kao i mirovine pa pitam sebe di sam ja to 5 godina bija i čiju vojsku služija dabogda se opet zaratilo a ko nije bolestan a ima mirovinu na račun bolest dabogda obolija jer je to tražija a meni ostaje 2 metra konapa da sve nevidim i nečujem i familiju nemučin

 

Ubiti se je najlakše, i time uvaliti familiju u još veća govna. Neka se oni bakću sa onim za što netko nije imao petlje isgurati do kraja.

Ako smo nešto zapoćeli kao klinci sa 19-20 godina vrijeme je da to i završimo pogotovo sada kada imamo 40-tak godina.

A tko šta dobiva ili ne dobiva - zakon i pravila su za sve isti samo je pitanje koliko se osobno angažiramo za pojedine stvari. Nitko Vam neće doći doma i pitati vas da li ste gladni, žedni i sl.

 

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija