Jump to content

prevara - prodaja automobila


ritter

Preporučene objave

Nadam se da sam na dobrom mjestu. Imam pitanje. Prijatelj ima veliki problem.

Prodao je auto "prijatelju". Nisu sklopili nikakav ugovor. Dogovor je bio auto će biti na njegovo ime dok ovaj ne isplati dogovorenih 8000 €. Isplatiti će ih u ratama. Isplatio je 3000 i zamjenio auto bez odobrenja još uvijek vlasnika za neki jeftiniji. Ovaj ga je prijavio ali u policiji su mu se nasmijali i rekli nek to sami rješe. Prijatelj kaže ali to je krađa na neki način, ali nije mu ništa pomoglo. Ovaj je prestao plaćati, a auto je navodno bio u nekoj auto kući na prodaju. Zanima me kako je to moguće i kako netko može prodati auto bez punomoći!? Pa valjda ona služi tome da se sprijeće takve stvari, ako ne, čemu onda ??? !!! Što da radimo??? POMOĆ!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Možemo biti sada pametni koliko hoćemo, ali jedno je jasno: tako se ne prodaje automobil. I nije to ni drugačije ni moglo ispasti.

 

Vjerovatno vise na taj naćin nećete ponovno prodavati bilo što, a pogotovo ne automobil.

 

Neznam na koji ćete način objasniti da vam je automobil ukraden kada ste za isti primili određenu svotu i dragovoljno isti predali u posjed drugoj osobi koja može tvrditi da je predani iznos dogovorena cijena?

 

Nažalost sve ste loše napravili. Iskreno žalim.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

slavko1941 je napisao:

 

Neznam na koji ćete način objasniti da vam je automobil ukraden kada ste za isti primili određenu svotu i dragovoljno isti predali u posjed drugoj osobi koja može tvrditi da je predani iznos dogovorena cijena?

 

Nažalost sve ste loše napravili. Iskreno žalim.

 

Daj mi reci gdje ti je auto da si ga odvezem . Sa mnom će biti i moj prijatelj koji će posvjedočiti da si mi prodao auto i da sam ti isplatio dogovorenu cijenu.

 

:smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija