Jump to content

S.A.F.U. 2011


Chewbacca

Preporučene objave

safu je priča za sebe...testiranje se čeka 100 god... a zovu putem maila 2-3 dana prije...kako izgleda testiranje pogledaj na 116 str. forum.hr-testiranja za posao u hrv firmama ( ja pisala post)

Literatura: stranica safu i delegacije eur.komisije u rh... tako napišu u pozivu na testiranje...

Pitanja su konkretna treba se spremiti..testiranje traje 45 min :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bila jučer na razgovoru u safu...posao neću dobiti jer su mi odmah rekli da je od 15 ljudi koje su pozvali nakon testiranja nekoliko njih koji su već imali iskustvo u pr-u ali bili su skroz ok. Mislim da ću imati više sreće u odjelu za ugovaranje...ali barem je jasno da se testiranje može proć ako se spremiš!!! Novo testiranje mi je u petak... wish me luck!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bila jučer na razgovoru u safu...posao neću dobiti jer su mi odmah rekli da je od 15 ljudi koje su pozvali nakon testiranja nekoliko njih koji su već imali iskustvo u pr-u ali bili su skroz ok. Mislim da ću imati više sreće u odjelu za ugovaranje...ali barem je jasno da se testiranje može proć ako se spremiš!!! Novo testiranje mi je u petak... wish me luck!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mislim da još nisu testirali za pripravnike, ali kod njih to traje prilično dugo...tako da samo trebaš imati puuuno strpljenja. Inače za pripravnike je uvijek navala tako da je konkurencija opaka... i navodno da se za odjel za ugovaranje i pravni odjel uvijek organizira testiranje...nema odbijenica bez da te pozovu... spremi se dobro

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Bibe je napisao:

jučer mi je par kolega reklo da su testiranja za pripravnike već bila no mene nitko nije ni zvao...

nisu mi jasni njihovi natječaji...

 

 

Nije bio natječaj za pripravnike, evo inofmacije iz prve ruke. Bila sam jučer na razgovoru za radno mjesto voditelj Odjela za pravne poslove a prijavila sam se i za radno mjesto savjetnik u istom odjelu.

Uglavnom, objasnili su mi da su za radna mjesta u tom odjelu (sva) imali nešto više od 400 molbi (ako sam dobro zapamtila). Testiranja su bila za radno mjesto voditelj i za radno mjesto savjetnik u tom odjelu.

 

Objasnili mi da bez obzira na koliko radnih mjesta se javila, da se svako tretira posebno u smislu selekcijskog postpuka.

 

Prvo su krenuli s razgovorima sa radno mjesto voditelj odjela jer vele da im je to najprioritetnije. Usput, takav su jedan natječaj već poništili čini mi se u 10-11 jesecu 2010. jer nisu bili zadovoljni kandidatima, tako su mi rekli (znači samo za voditeljsko mjesto). Sa mnom su usput razgovarali i za savjetničko mjesto jer vele da sam dobor napisala i tamo test.

 

Dalje, objasnili mi da kad završe s tim mjestom za voditelja, kreću razgovori za dva savjetnička mjesta a da za pripravnička mjesta selekcija još nije ni počela, točnije nije bilo ni testiranja do sada (na to se mjesto ionako nisam javila). To će ići zadnje koliko kužim.

 

Sastav na intervjuu je bio ravnateljica SAFU herself, njezinih dvoje pomoćnika i ženskica iz HR odjela. Bili su relativno ugodni, ali dosta direktni i prekidaju kad zabrazdiš u priču pa pripazite na to. Ja sam se raspričala jedno 40 min, pa jedino mislim da mi je to možda bio kiks. Al nisam sigurna više. :misli: Al generalno (a subjektivna jesam naravno :smijeh: ) sam zadovoljna.

 

Mada su mi bez pardona rekli da im je to mjesto prevažno (tim riječima) i da ako ni sad neće bit zadovoljni da će poništit natječaj opet. :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mayales11- pitanje...ja sam bila na razgovoru za ured za ugovaranje i tamo su mi rekli da sam prošla testiranje i za savjetnika za odjel pravnih poslova (za voditelja se nisam prijavila). S obzirom da si ti imala razgovor za oba odjela pliz informacije što ih zanima. Što bi točno trebali raditi u tom odjelu? Ja sam poprilično proučila prag i kako to sve funkcionira ali ne znam jel to dovoljno?

Ovo mi treba biti treći razgovor kod njih i svaka inf. mi je dobrodošla... svako testiranje prođem ali nikako do posla...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...

zadnje NN:

Klasa: 100-01/11-01/1

 

Urbroj: 358-08/10-460 od 27. IV. 2011. (1213)

 

Na temelju članka 20. Statuta Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije donosim

 

ODLUKU

 

Djelomično se poništava Odluka o oglašavanju potrebe zasnivanje radnog odnosa klasa: 100-01/11-01/1, urbroj: 358-08/11-1 od 10. siječnja 2011. te se obustavlja postupak za zasnivanje radnog odnosa za jednog izvršitelja za radno mjesto savjetnik u Odjelu za pravne poslove u Uredu za osiguranje kvalitete dokumenata.

 

Središnja agencija za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav kolega,

 

evo moje iskustvo s testiranja u 4.mjesecu, natječaj objavljen u 1. ili 2.mjesecu;

vrlo kratak test, pitanja koncentrirana oko teme eu i projekata kojima se safu bavi te engleskog jezika, u prosjeku je lakše od drugih uobičajenih testiranja ove vrste. zar (opet) imaju natječaj?

 

 

Lijep pozdrav i sretno ;-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Iz Narodnih novina...

 

 

Na temelju članka 20. Statuta Središnje agencije za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije donosimo

 

ODLUKU

 

Poništava se odluka o oglašavanju potrebe zasnivanja radnog odnosa, klasa: 100-01/11-01/2, urbroj: 358-08/11-1 od 26. siječnja 2011. te se obustavlja postupak za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto savjetnik u Odjelu za pripremu i provedbu projekata.

 

Središnja agencija za financiranje i ugovaranje programa i projekata Europske unije

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

SAFU je i po drugi put bio poništio natječaj za voditelja Odjela za pravne poslove, pa opet raspisao u svibnju novi koliko vidim.

Ovaj put se javila nisam, minus mi je ionako što nemam nikakvog iskustva u upravljanju ljudima (čitaj, nikad nisam nikom bila šef i organizirala na taj način posao) a tamo je u odjelu mislim jedno 5-6 ljudi.

Al me znanima jesu li još koga zvali?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

I Veteran ne primaju samo Zagrepčane :-? Ljudi koji koji su bili na zadnjem mom intervjuju tamo nisu baš Zagrepčani bar koliko sam po akcentu mogla skužiti. A i znam curu koja je tamo primljena na zadnjem natječaju, upoznale se jer smo već na par natječaja po raznim agencijama/ministarstvima zajedno bile :-) i bogme cura nije Zagrepčanka. Tak da su ti to malo rekla-kazala spike. A evo mene primili nisu, a Zagrepčanka sam. :smijeh:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

da li je netko bio sad na testiranju u petak? razgovori su ovaj tjedan u četvrtak i petak, jel može netko konkretno napisati koja pitanja postavljaju na tom prvom razgovoru,kako to izgleda? samo su mi rekli da je to kratak informativan razgovor, a ako se to prođe ide se u 2.krug razgovora. radno mjesto: savjetnik u Uredu za pripremu i provedbu projekata/Uredu za twinning.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija