Jump to content

Treća sreća?? ili pak ne??


bobby

Preporučene objave

Zex, eto, mislio sam da ćeš moći argumentirati. ali naravno da ne možeš. samo si zaključao temu, jer ne znaš kako se drugačije obraniti. Istina je da legalis nema više svoj ugled zbog toga što mu administrator i moderatorice ne čine ništa kako bi spriječile uličnu komunikaciju.

 

I evo jedna konstatcija: ne sviđa ti se što sam rekao istinu, pa zaključavaš temu. Č a k s i j e i d v a p u t o b r i s a o . OK, nema veze. tako se vi koji vodite ovaj forum služite kad na nešto ne znate argumentirano kontrirati. najlakše je nekoga onemogućiti da kaže svoje mišljenje. a zašto onda to ne radiš svima? e, zex, razočarao si me.. i ti i legalis.. mene gušiš, jer uzražavam svoje mišljenje, a s druge strane, š irite i potičete mržnju i netoleranciju.. sramota...

 

P.S. Sorry što se ne znam ulično izražavati, ipak sam ja pristojan momak. Možad bi ovaj post ostao ovdje da sam uličar, al ovako će biti obrisan. ili će možda preživjeti - tko zna? - treća sreća???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ajde da ti ja odgovorim, iako me nisi pitao.

 

Ti si naporan. Nitko ne kaže da se loše izražavaš, da si neuljudan ili da nisi u pravu u bilo čemu o čemu se diskutiralo, a da si se uključio. Jednostavno, tvoj stil dociranja ostalima ide na živce. Meni se isto učinilo da zdravo razmišljaš, ali ono što me bolo u oči je bilo "Kako je ovaj naporan..."

 

Drago mi je da si odličan student, da voliš posao koji ćeš raditi, ali isto tako ti mogu reći da ti sve to neći ništa pomoći ako ćeš kroz život ići ovakvim stilom. Neće te voljeti niti suci niti odvjetnici niti tete u kancelu.

 

A istina je da želiš biti svakom loncu poklopac. Probaj se suzdržat od toga, možda ti je nekad dovoljno da sam sebi kažeš da si ti u pravu, a ne onaj kome želiš odgovoriti. Zar ćeš tako docirati i svom mentoru, sucu, odvjetniku na drugoj strani? Nadam se da si svjestan da je ovdje 90% ljudi koji o pravu znaju daleko više i imaju daleko više iskustva od tebe i da je ponekad pametnije pročitat i razmislit nego nešto dodati ili pokušati nametnuti svoje mišljenje.

 

Ovo ti ne pišem kao kritiku nego kao savjet jer sam po karakteru isti kao ti i znam kolko je teško nekad biti tiho i prešutiti ono što želiš. Na kraju će to tebe skupo koštati, vjeruj mi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jednostavno, tvoj stil dociranja ostalima ide na živce

 

ajde daj navedi (citiraj me) gdje je moj stil pisanja tebi išao na živce. moj stil je kultura dijaloga, a ne uličarenje. ako tebi smeta što na oovm forumu postoji netko sa kulturom dijaloga, žao mi je što te to razočarava.

 

ako ćeš kroz život ići ovakvim stilom

 

Kakvim stilom? kulturom ponašanja i pisanja? ja ću svoj stil i dalje zadržati. Ako me netko neće voljeti zbog toga što sam uljudan, ne mora. ja neću propsati u zemlju zbog toga.

 

A istina je da želiš biti svakom loncu poklopac

 

Ako tebi to znači - pomoći drugima svojim savjetom, primjerom, onda ću i dalje biti takav. Ti pak za razliku od mene, nemoj nikome dati dobar savjet, nemoj nikome odgovoriti da mu pomogneš, već sve to drži u sebi i samo čitaj. ja takav nisam. ja ukoliko mogu pomoći - pomoći ću. Osim što ovdje pomažem savjetima svojim kolegama, spreman sam otići i dalje od tipkovnice. tako sam jednoj kolegici spremio skriptu iz OS u RI. Ne želim nagradu zbog toga za životno djelo, samo želim naglasiti razliku između onih kojima je teško takvo nešto učiniti, a lako drugima pametovati. Ne znam jel to zavist, ljubomora ili nešto treće, al to svakako nije zdravo. za razliku od takvih ljudi (pa i tebe), ja nisam jak samo na riječima, nego i na djelima. Uvijek je lakše nekoga kritizirati, nego ga pohvaliti. Al bar se potrudi da ti kritike budu osnovane, da imaju pravnog uporišta ili činjeničnog temelja.

 

 

Nadam se da si svjestan da je ovdje 90% ljudi koji o pravu znaju daleko više i imaju daleko više iskustva od tebe

 

pa ti si očito pobrkao neke lončiće. ja se uopće ne petljam u praksu. uglavnom se baziram na studentsko područje. a u praksi se uključim samo tamo gdje znam da sam sigurno u pravu. a to se na kraju odnosi na svega mojih nekoliko odgovora u praktičnom dijelu, koji bi se mogli na prste nabrojati.

 

Ovo ti ne pišem kao kritiku nego kao savjet jer sam po karakteru isti kao ti i znam kolko je teško nekad biti tiho i prešutiti ono što želiš

 

Ok, seljačino glupa, fantomu jedan,, šta hoćeš više, uvuci se tamo u svoju mišju rupu..

 

 

 

 

 

Dakle, probaj ti biti tiho kada bi se takve uvrede sipale na tvoj račun. a vidiš, u svom odgovoru na takve uvrede, ja sam opet uljudan. Baš me zanima, da sam uputio tebi ove uvrede (a ničim izazvan), bi li ti mogao prešutjeti? Bar mi tu iskrenoodgovori. Pozdrav.

 

BTW, NISAM OVDJE TEMA JA, NEGO JE PITANJE DOKLE ĆE LEGALIS TOLERIRATI VRIJEĐANJE NA FORUMU I ULIČNI NAČIN IZRAŽAVANJA?? JER, AKO JE TO DOPUŠTENO (A OČITO JE, JER TO NITKO NE OSPORAVA - DAPAČE, PODRŽAVA), ŠTO JE SA INTEGRITETOM LEGALISA?? UMJESTO HRVATSKI PRAVNI PORTAL - MOGLI BISAMO GA NAZVATI: HRVATSKI ULIČNI PORTAL.

 

Pozdrav!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa forum i jest mjesto za komentare. al moji komenteri nikad nisu bili zloćudni..

 

ma iskreno, nek me vrijeđa tko hoće. a oni koji vrijeđaju, zna se da ni u životu nsu drugačiji, samo preko tipkovnice ispoljavaju svoj karakter. takve ljude ne bih nazvao seljačinama (kao što jedan anonimac mene zove), jer bi to bila uvreda za one koje žive i rade na selu. neka, nisam ja Trnoružica da se raspadnem kada me netko uvrijedi. samo me zabrinjava i čudi stav Legalisa po tom pitanju, koji to tolerira, i na taj način - podržava.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bobby je napisao:

BTW, NISAM OVDJE TEMA JA, NEGO JE PITANJE DOKLE ĆE LEGALIS TOLERIRATI VRIJEĐANJE NA FORUMU I ULIČNI NAČIN IZRAŽAVANJA?? JER, AKO JE TO DOPUŠTENO (A OČITO JE, JER TO NITKO NE OSPORAVA - DAPAČE, PODRŽAVA), ŠTO JE SA INTEGRITETOM LEGALISA?? UMJESTO HRVATSKI PRAVNI PORTAL - MOGLI BISAMO GA NAZVATI: HRVATSKI ULIČNI PORTAL.

 

Molim da:

- ne koristiš u pisanju velika slova, jer predstavljaju vikanje i galamu..a na što smo u više navrata upozoravali..

- ne ponavljaš iste postove - poruke i otvaraš nepotrebno stalno jednu te istu temu..

- ne prozivaš bespotrebno administratora i moderatore..

 

molim da se toga držiš u daljnjim posjetama, u suprotnom će ti se zabraniti pristup forumu..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne koristiš u pisanju velika slova

 

ok, uvažavam primjedbu. bilo mi je lakše staviti velika slova, negoli cijeli tekst stavljati u onu malo kućicu za podebljavanje, pa vršiti cijeli niz opercija itd.. al drugi put neću više pisati velikim slovima, da ne bi ispalo da se derem.

 

otvaraš nepotrebno stalno jednu te istu temu..

 

Gledaj, ovo je treći put da sam otvorio ovu temu, jer mi je ova te ista tema bila dvaput noćas oko 1 sat izbrisana. Tema je bila izbrisana bez ikakvog razloga, samo zato što se zexu nije sviđala kritika. a ko ti smatraš da je bespotrebno kritizirati moderatore i administratora i da ste vi nepogrešivi, varaš se.

 

ne prozivaš bespotrebno administratora i moderatore..

 

Vidiš, ključna riječ je ovdje bespotrebno[/b. jer ja smatram da nije "bespotrebno" prozivati administratora i moderatorice zbog dopuštanja vrijeđanja, teških riječi, psovki i sl. na bilo kojem Forumu, a na ovom pogotovo, jer je ovo "pravni" portal i

 

ne dolikuje mu ulični cirkus..

 

Tako da te opet pitam: Hoće li Legalis stati na kraj uličnoj komunikaciji na Forumu? ili će i dalje tolerirati vrijeđanja između pojedinih forumaša, vrijeđanja na osnovi nacionalnosti, vrijeđanje na osnovi porijekla itd, gdje su se u jednoj temi skoro "poubijali" Hrvati, Bosanci, Hercegovci i Srbi, te Dalmatinci, Slavonci i Zagrepčani... Dakle, pitam: tolerancija ili netolerancija ulične komunikacije od danas na Legalisu??

 

molim da se toga držiš u daljnjim posjetama, u suprotnom će ti se zabraniti pristup forumu..

 

Umjesto da si odgovorila na moje postove u kojima pitam dokle će se na pravnom portalu tolerirati verbalno nasilje, ti meni prijetiš da ćeš me isključiti. ti to možeš učiniti, i vjerujem da hoćeš, samo da pokažeš svoju moderatorsku "moć". Jer i sama znaš da je istina sve ovo to govorim, a ako ne znaš kako drugačije suzbiti istinu, posluži se i tom metodom. ili nam jednostavno odgovori na pitanje: ?d o k a d

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bobby, ne živciraj se,dobar si ti,na tvojoj smo strani,nije istina da svima ideš na živce već samo onima koji te tu komentiraju,većina ipak samo čita postove ...

 

Želim se zahvaliti na ovom postu, jer je vrlo vjerojatno da će me netko od moderatorica ili administrator isključiti (tako je to kad kažeš da nije u redu tolerirati uvrede na forumu) pa želim reći hvala što o meni ne misliš sve najgore i hvala na podršci. želim ti svako dobro!

 

:mig: :thumbs: :wavey:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Boby, good bye!

 

Našu si strpljivost i volju za diskusijom si potrošio.

Uličarenje, valjda, ostaje naš stil, a ti kulturu dijaloga odsad gradi na nekom drugom forumu.

 

Na ovom si od sad persona non grata. Nakon upravo legendarnog t2s, kao drugi si se uspio upisati na listu nepoželjnih ovjde. Account ti banniram, a svaki sljedeći koji eventualno odlučiš izvaditi bit će bez upozorenja obrisan, kao i svaki post koji miriše na tvojih prstiju djelo. Dopustio sam si i zadovoljstvo da počistim svinjac koji si ovdje ostavio zadnjih par dana.

 

Pa ti potraži sreću i kulturu dijaloga na drugom mjestu i forumu. Mi ovdje gajimo svoj stil. Kakav je takav je - naš je. I tipovi poput tebe nam zaista nisu potrebni.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija