Jump to content

maltretiranje policijskih sluzbenika


saniy30

Preporučene objave

Nisam nikad imao problema s policijom,nisam nikad krivicno gonjen!!!Radim dva posla,otac sam 9-o godisnjeg djeteta i zivim u bracnoj zajednici!!Neznam zasto prosle godine su mi se pocele dogadjati neke cudne stvari npr. pregled osobnog automobila i naravno mene i svakog tko se u tom trenutku nasao samnom u autu!!Vec mi se dogodilo isto 4 puta nikad nista nije pronadjeno s tim da sam svaki put pitao zasto,prvi put odgovor je bio da imam krivi auto,drugi put su mi rekli da licim na provalnika iz neznam vise cega,treci put su mi rekli da sumnjaju da vozim oruzje..............znaci svaki put nesto drugo zivim i radim u jednom hrvatskom gradicu gdje svatko svakog poznaje i naravno da su se i ljudi poceli bojati,samim tim sam osjetio veliki pad poslova koje radim sto mogu podkrijepiti i statistikama od prijasnjih godina!!Gotovo sam siguran da mi slusaju telefon i sto je jos bitnije od svega vec mi je deset ljudi reklo da su im policijski sluzbenici ispricali nekakve ne utemeljene price osobno za mene!!Mozeli mi itko reci sto da radim jer sam vec lud od tog svega i bas se bojim kako cu reagirati iduci put kad mi se ista stvar dogodi???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na osnovu ovog što je napisano nema ni traga od nekakvog maltetiranja. Sve navedeno je dio uobičajenih policijskih poslova.

 

Komunikacijske veze se prisluškivaju po nalogu istražnog suca, a uvjeti za odobravanje te policijske mjere su opisani u Zakonu o kaznenom postupku i nisu nikakva tajna.

 

Ako ste "čisti" nemate nikakvog razloga za zabrinutost, a ako imate "kratak fitilj" onda ste sam sebi najveći neprijatelj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hocete reci da je normalno da vas policija zaustavi,pa vam raskopa cijeli auto iz cista mira??I naravno svaki put izgubim sat vremena,zadnji put sam stojao u majici sat vremena pored auta na -2 jer nisam imao jaknu!!!I da vam nakon toga kazu mozes ici,a u auto kao da je bomba pala niti kazu oprostite doslo je do zabune ili bilo sta slicno!!Stavite se u takvu situaciju i razmislite dali je to imalo normalno postupanje,pa o cemu pricamo rat je zavrsio!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zamjerio si se nekome u policiji ili nekome ko ima jake veze u policiji.

teror xxxxxxx prijavi ministarstvu (pismeno preporučeno i sa povratnicom)

 

vodi evidenciju za svako zaustavljanje i pretres vozila

ako pretres vozila obave bez razloga .

 

za xxxxxxx si kriv čim te vide

što je protivno Ustavu RH

 

Editirao moderator.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nisam imao namjeru nikoga vrijedjati niti omalovazavati samo me zanima sto tocno napraviti,a da ne napravim jos gore nego sto vec je??Ne sjecam se dali sam ikad ikoga namjerno povrijedio ili neznam sta vec drugo!!Vjerujte da nije nikako ugodno da vas svaki put netko pregleda kao nekoga tko je upravo napravio neku stvar zbog koje ce lezati pet godina!!Nisam u nikakvoj vrsti kriminala osim sto radim dva legalna posla od kojih imam recimo solidnu zaradu,jedino sto mi pada na pamet je to,i osobno mislim da je to jedini izvor mojih problema!!!"NEZDRAVA KONKURENCIJA"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija