Jump to content

teta u vrtiću udari djete


kekezica

Preporučene objave

radi se o gradskom vrtiću-grad Zagreb,gdje ide moja unuka koja ima 2god i 4 mjeseca.Kada je moja unuka došla doma rekla je mami mojoj kčeri daju je teta.... vukla za uho, i zaista uho je bilo crveno i na dodoir mala bi plakala, moja kći je poludjela od brige te nije mogla tri noći spavati.U ponedeljak je moja kćer sve rekla dotičnoj teti koja je to negirala ,ali neuvjerlivo.

Pitanje što napraviti dali je trebala otići kod ravnateljice ,jer je od drugih mama ćula da je ta teta vrlo nervozna,i agresivna te kakve posljedice može snositi.

Ja kao baka ću to rješiti na svoj tihi naćin jer nevjerujem sistemu, ali želim zaštiti svoju kćer i svoju unuku od nesavjesnih teta -što je najgore ti opet takovm đavlu moraš dati svoje djete na čuvanje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

draga gospođo, pošto sam i ja teta i učiteljica, smatram da ukoliko ste vidjeli sve navedeno i ako se curica žalila, a znamo da djeca ne lažu, da su vrlo iskrena, trebate razgovarati obavezno sa ravnateljom, OBAVEZNO, jer to je nedopustivo da netko vuče djete od 2 godine za uho!!Dotična dama bit će opomenuta i pod nadzorom!!Naravno slažem se sa Vama, najgore je što ste prinuđeni djevojčicu i dalje voditi u vrtić, ali bar će znati da ste je prijavili, jer nema razloga da se vi nje bojite!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala vam,rekla sam svojoj kčeri da pročita vaš odgovor na legalisu.

moja je kćer htijela najprije to riješiti sa tetom,pa ako ova to još jednom napravi onda će ići ravnateljici.Mislim da će ipak sada ići do ravnateljice, jer će možda sada nauditi nekom drugom djetetu.

Najgore je to što je jedna mama vidjela, da je ta ista teta povukla jedno dijete za kosu blizu uha , pa je reka toj mami da nikome ne kaže ,jer je to bio njezin unuk.

to je bila istina , ali to nije naćin da se tako kažnjava dijete pa bilo to tvoje a pogotovo tuđe koje je bespomoćno i ovisno o takvoj osobi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

u pravu ste, najbolje da ode razgovarati sa ravnateljicom, jer vi sa tetom nemate šta da pričate, naravno da će ona negirati, a vi svakako imate pravo da zaštitite svoje dijete, koje nema niko pravo da kažnjava fizički!teta je za taj posao plaćena i ako neće da radi, ima tko hoće!!Ja mislim kad bude opomenuta od strane ravnatelja da će pripazizi na svoje ponašanje, jer vrlo lako može dobiti otkaz!!!Veliki pozdravčić za Vas i vašu malu unučicu, jako lijepo od Vas što se brinete, i vidim da ste vrlo kulturni, fini i sa mnogo strpljenja!! :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kekezica je napisao:

radi se o gradskom vrtiću-grad Zagreb,gdje ide moja unuka koja ima 2god i 4 mjeseca.Kada je moja unuka došla doma rekla je mami mojoj kčeri daju je teta.... vukla za uho, i zaista uho je bilo crveno i na dodoir mala bi plakala, moja kći je poludjela od brige te nije mogla tri noći spavati.U ponedeljak je moja kćer sve rekla dotičnoj teti koja je to negirala ,ali neuvjerlivo.

Pitanje što napraviti dali je trebala otići kod ravnateljice ,jer je od drugih mama ćula da je ta teta vrlo nervozna,i agresivna te kakve posljedice može snositi.

Ja kao baka ću to rješiti na svoj tihi naćin jer nevjerujem sistemu, ali želim zaštiti svoju kćer i svoju unuku od nesavjesnih teta -što je najgore ti opet takovm đavlu moraš dati svoje djete na čuvanje.

 

Ne radite od muhe slona.

Roditelji danas previše štite svoju što je puno puta na štetu samog djeteta.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana !

 

Dijete nema pravo udariti nitko ,nikada .Nervozna teta očito nije za taj posao .

Prije više godina u Rijeci u jednom vrtiću teta je udarala djecu ravnalom i mališani su dolazili kući sa tamnim prugama Djeca su se bojala reći za torture koje proživljavaju u

vrtiću nakon upozorenja ,teta u strahu od kaznenog progona sama je napustila posao.

 

Djecu trebaju čuvati osobe koje vole djecu i znaju svoj posao i dječja prava .

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija