Jump to content

manje od 20%


is2405

Preporučene objave

pozdrav svima!

dobio sam riješenje PLP-stva gdje mi je priznato 20% HRVI-a i na to rješenje sam se žalio. međutim dobio sam riješenje od DLP-stva da mi je žalba odbijena i poništeno riješenje PLP-a i smanjeno opet na manje od 20% i da imam 30 dana za pokretanje spora kod upravnog suda RH. molim savjet! hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

is2405 je napisao:

pozdrav svima!

dobio sam riješenje PLP-stva gdje mi je priznato 20% HRVI-a i na to rješenje sam se žalio. međutim dobio sam riješenje od DLP-stva da mi je žalba odbijena i poništeno riješenje PLP-a i smanjeno opet na manje od 20% i da imam 30 dana za pokretanje spora kod upravnog suda RH. molim savjet! hvala

 

U tvojem pitanju je i jednostavan odgovor,pokreni tužbu na Upravni sud a za savjete kako to učiniti zamoli uslugu u nekoj od braniteljskih udruga

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav svim braniteljima!

ofit-ovako 2005.sam predal 2007.prvi put na PLP-u i dobijem manje od 20% žalio se, žalba mi odbijena.onda nisam išao na upravni sud jer mi je rečeno da je postupak dugotrajan a da ja imam pravo na ponovni postupak tako da sam 2010.opet išel na PLP-stvo i priznato mi je 20% i ja se žalim na tih 20% sad mi je došlo ovo kaj sam napisal prošli put.

hvala!

pozdrav svim forumašima

 

ispričavam se kaj sam zaboravil.2000-te sam imal težu povredu na radnom mjestu sa kojom sam sa 01.01.2002.umirovljen (zbog profesionalne nesposobnosti za rad) invalidnine nemam nikakve a mirovina mi je 1846,58 kuna tj. 1639,96 kuna + neki dodatak uz mirovinu 206,62 kuna.i to je to.

još jedanput pozdrav i puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdrav svim braniteljima . Prijatelju is2405,baš mi je žao što je tako ispalo. ja sad ovih dana čekam poziv za treči put na PLP, isto imam HRVi 20%i nisam se žalio ni jedanput , makar su mi prijatelji govorili nek se žalim . nadam se da če mi i tih 20% ostati jer nemam živaca vucarati po sudovima . Pozdrav .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

pozdrav!!!

možda ti je bolje ponovni postupak nego sud,jer se ČEKA 3-4 god-zavisi!!!

malo prije gleda sam PRAVILNIK O UTVRĐIVANJU POSTOTKA OŠTEĆENJA ORGANIZMA HRVI IZ DOMOVINSKOG RATA!?

 

moj slučaj T238c uz čl.4 30% PTSP

ILI JE MOJ POSTOTAK KRIV ILI NJIHOV PRAVILNIK NE VALJA!!!

 

tu pobijam od maloprija tezu igromslučajnosti sam pogledao možda nisam triba nikoga imenovat!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav is2405!

 

Zanima me da li si u svojoj žalbi tražio da budeš prisutan na DLP kad su rješavali tvoju žalbu.

Ako si bio onda su ti rekli zbog čega si dobio manje od 20%!

 

Ovo ti govorim iz osobnog iskustva jer sam bio u sličnoj situaciji i na DLP-u sam bio prisutan kad su rješavali moju žalbu.

Odbili su me jer moja medicinska dokumentacija nije bila dovoljno dobra da bi mi dali više od 20%!!!

Nisam tužio nego sam nastavio sa liječenjem i mislim da sam sad u puno boljoj situaciji i da ću u obnovi postupka krajem godine proći bolje nego prvi put. Barem se nadam. a kako će biti vidjet ćemo :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija